Premiera AirPower coraz bliżej? Na to wygląda polecane, ciekawostki ładowarka AirPower, kiedy premiera AirPower, co to jest AirPower, Apple, AirPower  iOS 11.3 to nie jedyne oprogramowanie udostępnione dla testerów, nie zapomniano również o watchOS 4.3. Wygląda na to, że ten drugi system operacyjny wskazuje na rychłe wprowadzenie do sprzedaży dedykowanej ładowarki indukcyjnej Apple. AirPower

Premiera AirPower coraz bliżej? Na to wygląda

iOS 11.3 to nie jedyne oprogramowanie udostępnione dla testerów, nie zapomniano również o watchOS 4.3. Wygląda na to, że ten drugi system operacyjny wskazuje na rychłe wprowadzenie do sprzedaży dedykowanej ładowarki indukcyjnej Apple.

Dlaczego? Już spieszę z wyjaśnieniem, watchOS 4.3 wprowadzona orientację pionową dla wyświetlacza podczas położenia zegarka na ładowarce. Dzięki temu użytkownik ma wgląd w godzinę i status ładowania baterii, a orientacja pionowa przyda się podczas położenia go na AirPower.

HomePod można już zamawiać, więc ostatnim z zapowiedzianych produktów pozostaje ładowarka do bezprzewodowego ładowania wielu produktów Apple.

Premiera AirPower coraz bliżej? Na to wygląda polecane, ciekawostki ładowarka AirPower, kiedy premiera AirPower, co to jest AirPower, Apple, AirPower  iOS 11.3 to nie jedyne oprogramowanie udostępnione dla testerów, nie zapomniano również o watchOS 4.3. Wygląda na to, że ten drugi system operacyjny wskazuje na rychłe wprowadzenie do sprzedaży dedykowanej ładowarki indukcyjnej Apple. AW

Poza tym, użytkownicy Apple Watch będą mile zaskoczeni, ponieważ Amerykanie przywrócili kontrolę nad biblioteką muzyczną składowaną bezpośrednio na smartfonie. Dzięki temu można przeglądać i odtwarzać ulubione utwory dzięki zegarkowi lub zmieniać źródło dźwięku.

Ponadto w Centrum Sterowania zegarka pojawiła się nowa opcja “Głośniki” przeznaczona wyłącznie dla inteligentnego głośnika, który niebawem trafi do sprzedaży.

Premiera AirPower coraz bliżej? Na to wygląda polecane, ciekawostki ładowarka AirPower, kiedy premiera AirPower, co to jest AirPower, Apple, AirPower  iOS 11.3 to nie jedyne oprogramowanie udostępnione dla testerów, nie zapomniano również o watchOS 4.3. Wygląda na to, że ten drugi system operacyjny wskazuje na rychłe wprowadzenie do sprzedaży dedykowanej ładowarki indukcyjnej Apple. MOFT
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Przewodnik Walentynkowy od Apple ciekawostki walentynki 2022, Przewodnik Walentynkowy Apple, Apple  Firma Apple udostępniła nowy przewodnik z poradami dotyczącymi prezentów na zbliżające się wielkimi krokami Walentynki 2022. Serwis promuje szeroką gamę produktów i akcesoriów Apple. walentynki 650x350

Przewodnik Walentynkowy od Apple

Firma Apple udostępniła nowy przewodnik z poradami dotyczącymi prezentów na zbliżające się wielkimi krokami Walentynki 2022. Serwis promuje szeroką gamę produktów i akcesoriów Apple.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry