Krzysiek Borek26.01.2018
Premiera AirPower coraz bliżej? Na to wygląda

iOS 11.3 to nie jedyne oprogramowanie udostępnione dla testerów, nie zapomniano również o watchOS 4.3. Wygląda na to, że ten drugi system operacyjny wskazuje na rychłe wprowadzenie do sprzedaży dedykowanej ładowarki indukcyjnej Apple.

Dlaczego? Już spieszę z wyjaśnieniem, watchOS 4.3 wprowadzona orientację pionową dla wyświetlacza podczas położenia zegarka na ładowarce. Dzięki temu użytkownik ma wgląd w godzinę i status ładowania baterii, a orientacja pionowa przyda się podczas położenia go na AirPower.

HomePod można już zamawiać, więc ostatnim z zapowiedzianych produktów pozostaje ładowarka do bezprzewodowego ładowania wielu produktów Apple.

Poza tym, użytkownicy Apple Watch będą mile zaskoczeni, ponieważ Amerykanie przywrócili kontrolę nad biblioteką muzyczną składowaną bezpośrednio na smartfonie. Dzięki temu można przeglądać i odtwarzać ulubione utwory dzięki zegarkowi lub zmieniać źródło dźwięku.

Ponadto w Centrum Sterowania zegarka pojawiła się nowa opcja “Głośniki” przeznaczona wyłącznie dla inteligentnego głośnika, który niebawem trafi do sprzedaży.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek