Premiera Apple Card w Europie tuż za rogiem? polecane, ciekawostki europa, apple card w polsce, apple card w europie, apple card, Apple  W sieci pojawiły się nowe wskazówki sugerujące zbliżającą się międzynarodową premierę Apple Card. Cieszycie się? AppleCard 3

Premiera Apple Card w Europie tuż za rogiem?

W sieci pojawiły się nowe wskazówki sugerujące zbliżającą się międzynarodową premierę Apple Card. Cieszycie się?

Najnowsze źródło podaje, że australijski bank finalizuje procedury po których będzie mógł uruchomić kartę Apple Card w Australii. Co więcej, do końca roku karta kredytowa Apple powinna pojawić się również w Europie.

Premiera Apple Card w Europie tuż za rogiem? polecane, ciekawostki europa, apple card w polsce, apple card w europie, apple card, Apple  W sieci pojawiły się nowe wskazówki sugerujące zbliżającą się międzynarodową premierę Apple Card. Cieszycie się? AppleCard 2

Premiera Apple Card w innych krajach może być połączona z premierą systemu iOS 14.1 lub iOS 14.2, który powinien zostać wydany między listopadem a grudniem lub najpóźniej z iOS 14.3, który najprawdopodobniej wydany zostanie na początku 2021 roku.

Dla przypomnienia dodamy, że Apple niedawno zatrudniło nowych menedżerów produktów Apple Card, których celem jest ?podróżowanie i współpraca z partnerami zewnętrznymi, takimi jak sieci płatnicze, banki i inne podmioty z branży?.

Premiera Apple Card w Europie tuż za rogiem? polecane, ciekawostki europa, apple card w polsce, apple card w europie, apple card, Apple  W sieci pojawiły się nowe wskazówki sugerujące zbliżającą się międzynarodową premierę Apple Card. Cieszycie się? AppleCard

Ponadto w iOS 14 beta 8 znajdują się odniesienia do RODO dla Apple Card. Ponieważ RODO to europejskie rozporządzenie dotyczące ochrony danych, mamy kolejną wskazówkę, że karta dotrze również do Europy.

Czy zatem, Apple może ogłosić tę wiadomość już podczas imprezy 15 września? Nie byłoby to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że karta giganta z Cupertino odniosła duży sukces w Stanach Zjednoczonych.

Czy ktoś z Was jest zainteresowany taką kartą? Koniecznie dajcie nam znać.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry