universal

Premiera funkcji Universal Control oficjalnie przełożona

Apple oficjalnie opóźniło i przełożyło premierę funkcji Universal Control dla macOS Monterey i iPadOS 15. Nowość została zaprezentowana po raz pierwszy w czerwcu 2021 roku.

Na zaktualizowanych stronach iPadOS 15 i macOS Monterey Apple wskazało, że funkcje Universal Control będą „dostępne wiosną”.

Premiera funkcji Universal Control oficjalnie przełożona ciekawostki Universal Control, premiera Universal Control, kiedy Universal Control, co to jest Universal Control  Apple oficjalnie opóźniło i przełożyło premierę funkcji Universal Control dla macOS Monterey i iPadOS 15. Nowość została zaprezentowana po raz pierwszy w czerwcu 2021 roku. universal 1

Dla przypomnienia dodamy, że Universal Control umożliwia jednoczesne korzystanie z jednej myszy i klawiatury na wielu komputerach Mac i iPadach z systemem macOS Monterey i iPadOS 15.

Firma pierwotnie obiecała wydać tę funkcję jesienią 2021 roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry