Premiera iOS 12 już dziś wieczorem! O której godzinie pojawi się aktualizacja? polecane, ciekawostki premiera iOS 12, OTA, o której godzinie pojawi się iOS 12, iOS 12 update, iOS 12 o której, iOS 12 download, Apple, aktualizacja do iOS 12  Już dziś wieczorem Apple udostępni wszystkim użytkownikom finalną wersję iOS 12. O której godzinie pojawi się aktualizacja? iOS12GM

Premiera iOS 12 już dziś wieczorem! O której godzinie pojawi się aktualizacja?

Już dziś wieczorem Apple udostępni wszystkim użytkownikom finalną wersję iOS 12. O której godzinie pojawi się aktualizacja?

W związku z tym, że piszecie do nas i pytacie o której godzinie Apple wypuści finalną wersję iOS 12, postanowiliśmy umieścić specjalną grafikę na której zostały bardzo dokładnie przedstawione godziny premiery iOS 12.

Premiera iOS 12 już dziś wieczorem! O której godzinie pojawi się aktualizacja? polecane, ciekawostki premiera iOS 12, OTA, o której godzinie pojawi się iOS 12, iOS 12 update, iOS 12 o której, iOS 12 download, Apple, aktualizacja do iOS 12  Już dziś wieczorem Apple udostępni wszystkim użytkownikom finalną wersję iOS 12. O której godzinie pojawi się aktualizacja? a1

Jak widzicie w Polsce będzie to godzina 19:00 lub kilka minut przed. Oczywiście gdy tylko aktualizacja będzie dostępna od razu Was o tym poinformujemy.

Za kilka godzin dodamy także spis w którym opiszemy jak należy przygotować się do dzisiejszej aktualizacji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top