iphone14pro

Premiera iPhone 14 | 14 Pro opóźniona?

Premiera iPhone 14 | iPhone 14 Pro będzie opóźniona? Wpływ na to mogą mieć restrykcje związane z COVID-19 w Szanghaju, gdzie wstrzymano działalność trzech dużych fabryk (Pegatron, Quanta i Compal).

Jak się okazuje zamówienia zostały przeniesione na linie produkcyjne Foxconn. Jednak i to może okazać się nie wystarczające. Chińczycy zostali odizolowani od świata, nie wolno im opuszczać swoich domów. To właśnie w strefie ekonomicznej lotniska Zhengzhou znajduje się największy zakład Foxconn, w którym montowane są iPhone’y. Jest więc bardzo prawdopodobne, że firma i tam wstrzyma produkcję smartfonów Apple. Wcześniej Foxconn musiał wstrzymać pracę przenośników w swoim zakładzie w Shenzhen z powodu ograniczeń związanych z kwarantanną.

Premiera iPhone 14 | 14 Pro

Premiera iPhone 14 | 14 Pro opóźniona? ciekawostki Premiera iPhone 14 Pro, premiera iphone 14, kiedy premiera iphone 14, iPhone 14 Pro, iphone 14 max, iPhone 14  Premiera iPhone 14 | iPhone 14 Pro będzie opóźniona? Wpływ na to mogą mieć restrykcje związane z COVID-19 w Szanghaju, gdzie wstrzymano działalność trzech dużych fabryk (Pegatron, Quanta i Compal). iPhone14Pro onetecpl
Premiera iPhone 14 | 14 Pro opóźniona?

Eksperci twierdzą, że ważne jest, aby firma Apple ograniczyła tę procedurę do 2-tygodniowej kwarantanny. Zawieszenie na dłuższy okres grozi niewykonaniem planu produkcji i zakłóceniem planu sprzedaży, co będzie najprawdopodobniej skutkować opóźnieniem premiery. Najgorszy scenariusz to dwumiesięczna kwarantanna i brak możliwości przekierowania zamówień do firmy Foxconn. W tym przypadku mówimy o produkcji około 6-10 milionów sztuk iPhone’ów.

Dla przypomnienia dodamy, że firma Foxconn rozpoczęła niedawno produkcję najnowszej generacji telefonów iPhone dla firmy Apple w swojej fabryce w Chennai w Indiach, ale produkcja skupia się na zwykłych modelach, a nie wersjach Pro.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top