iphone14

Premiera iPhone 14 będzie kolejnym punktem zwrotnym dla Apple

Analityk Wedbush, Daniel Ives, uważa, że ​​premiera iPhone 14 w przyszłym tygodniu będzie „kolejnym punktem zwrotnym dla Apple”. Dlaczego?

Ives jest przekonany, że Apple wyprodukuje 90 milionów sztuk serii iPhone 14, podobnie jak iPhone 13, pomimo zagrożeń makroekonomicznych.

Według analityka firma szykuje też „kolejną aktualizację na dużą skalę w urządzeniach Pro i Pro Max”, która pozytywnie wpłynie na kapitalizację Apple i pozwoli podnieść koszt urządzeń o 100 dolarów.

Premiera iPhone 14 będzie kolejnym punktem zwrotnym dla Apple ciekawostki premiera iphone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14  Analityk Wedbush, Daniel Ives, uważa, że ​​premiera iPhone 14 w przyszłym tygodniu będzie „kolejnym punktem zwrotnym dla Apple”. Dlaczego? iPhone14Pro
Seria iPhone 14 Pro

Ponadto wzrost Apple’a pozostał niezmieniony w ciągu ostatnich trzech miesięcy, a premiera iPhone’a 14 zapewni „kolejny impuls” do dalszego wzrostu wartości akcji. Przypominamy, że oficjalna prezentacja Apple iPhone 14 odbędzie się 7 września.

Konferencja będzie transmitowana na żywo na swojej stronie internetowej Apple, w serwisie YouTube oraz na Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Keynote rozpocznie się 7 września o godzinie 19:00 i oprócz pokazania kilku nagranych wcześniej filmów, odbędzie się w obecności kilku zaproszonych dziennikarzy do Steve Jobs Theatre.

Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj – Apple zaprasza na prezentację iPhone 14 | 14 Pro.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top