Premiera iPhone SE 3 w marcu? ciekawostki premiera iPhone SE 3, iPhone SE 3 generacji, iPhone SE 3, iPhone SE 2022  Premiera iPhone SE 3 ma odbyć się w marcu przyszłego roku. Taka informacja pojawiła się w sieci za sprawą analityka TrendForce. iPhoneSE3 1 1300x700

Premiera iPhone SE 3 w marcu?

Premiera iPhone SE 3 ma odbyć się w marcu przyszłego roku. Taka informacja pojawiła się w sieci za sprawą analityka TrendForce.

TrendForce twierdzi, że przed premierą nowych flagowych smartfonów iPhone 14, która obędzie się jesienią przyszłego roku Apple wypuści pod koniec pierwszego kwartału przyszłego roku również iPhone SE 3. Premiera ma odbyć się rzekomo w marcu 2022 roku.

Specyfikacja iPhone SE 3

Premiera iPhone SE 3 w marcu? ciekawostki premiera iPhone SE 3, iPhone SE 3 generacji, iPhone SE 3, iPhone SE 2022  Premiera iPhone SE 3 ma odbyć się w marcu przyszłego roku. Taka informacja pojawiła się w sieci za sprawą analityka TrendForce. iPhoneSE 2022

Oczekuje się, że kolejny iPhone z wersji SE będzie wyposażony w procesor A15 Bionic, podobnie jak seria iPhone 13, i będzie obsługiwał sieci 5G. Będzie to najtańszy telefon komórkowy Apple 5G i przyciągnie część odbiorców Androida.

Smartfon powinien mieć 4,7-calowy ekran z dużymi ramkami, czytnik linii papilarnych w przycisku Home i pojedynczy aparat główny. Uważa się, że model SE3 pozwoli Apple wykorzystać pozostały zapas ekranów LCD, co obniży cenę i zwiększy popularność tego smartfona.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top