iphonese4

Premiera iPhone SE 4 ponownie pod znakiem zapytania?

Ostatnie doniesienia analityka Ming-Chi Kuo rzucają cień wątpliwości na temat planowanej premiery nowego iPhone SE 4. Oto więcej szczegółów.

Analityk, który wcześniej zapowiadał wprowadzenie zaktualizowanego modelu, teraz przyznaje, że jego wcześniejsze informacje były nieprawdziwe i że prace nad modelem SE 4 mogą zostać wstrzymane lub nawet przerwane.

Ming-Chi Kuo przyznał, że źle zinterpretował informacje, które opublikował pod koniec lutego. Pomylił „inżynieryjny prototyp” z przyszłym modelem iPhone’a SE 4. W rzeczywistości urządzenie jest tylko zestawem testowym do testowania układów 5G, w które Apple planuje wyposażyć swoje przyszłe smartfony. Informacja ta jest z pewnością zaskakująca dla wszystkich, którzy czekali na premierę nowego iPhone’a SE.

Analityk, który jest dobrze znanym źródłem informacji na temat przyszłych produktów Apple, wcześniej zapowiadał, że nowy iPhone SE 4 będzie wyposażony w wyświetlacz OLED i połączenie 5G. Te informacje wywołały spore zainteresowanie wśród fanów marki, którzy z niecierpliwością oczekiwali premiery nowego modelu. Teraz jednak wydaje się, że te doniesienia okazały się fałszywe i że Apple nie ma w planach wprowadzenia iPhone’a SE 4.

Premiera iPhone SE 4 ponownie pod znakiem zapytania? ciekawostki iphone se 4th gen, iphone se 4 release date, iphone se 4 price, iphone se 4 kiedy premiera, iphone se 4 kiedy, iphone se 4 generacji, iphone se 4 generacja, iphone se 4 gen, iphone se 4 2023, iPhone SE +  Ostatnie doniesienia analityka Ming-Chi Kuo rzucają cień wątpliwości na temat planowanej premiery nowego iPhone SE 4. Oto więcej szczegółów. iPhoneSE

Nie jest jasne, czy prace nad zaktualizowanym modelem iPhone’a SE zostały faktycznie wstrzymane, czy też są one kontynuowane w innej formie. Możliwe, że Apple skupia się teraz na rozwijaniu swojej technologii 5G, co może oznaczać, że nowy iPhone SE z tą technologią zostanie wprowadzony na rynek w przyszłości. Niezależnie od przyczyny, informacja o tym, że premiera iPhone’a SE 4 stoi pod znakiem zapytania, jest z pewnością rozczarowaniem dla fanów marki Apple.

Warto zauważyć, że iPhone SE jest jednym z najpopularniejszych modeli marki Apple. Model ten cieszy się dużą popularnością ze względu na swoją relatywnie niską cenę w porównaniu do innych produktów Apple oraz na swoje rozmiary, które są dla niektórych użytkowników bardziej wygodne niż większe modele. Premiera nowego iPhone’a SE 4 była więc bardzo wyczekiwanym wydarzeniem, ale teraz wydaje się, że fanów marki Apple trzeba będzie jeszcze trochę poczekać na wprowadzenie nowego modelu.

Jak zatem widzicie, najnowsze doniesienia analityka Ming-Chi Kuo rzucają wiele wątpliwości na temat planowanej premiery nowego iPhone’a SE 4. Nie jest jasne, czy prace nad tym modelem zostały całkowicie wstrzymane, czy też będą kontynuowane w innej formie. Wiadomo jednak, że Apple jest w trakcie rozwijania swojej technologii 5G i testuje ją na inżynieryjnych prototypach. To może oznaczać, że nowy iPhone SE z łącznością 5G od Apple zostanie wprowadzony na rynek w przyszłości.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top