iPhone 12

Premiera iPhone’a 12 może zostać przełożona

Jak wiece, Apple zakazało swoim inżynierom latania do Chin, i to właśnie prawdopodobnie będzie przyczyną przełożenia premiery iPhone’a 12 – informuje DigiTimes. Dlaczego?

Pracownikom Apple opracowującym iPhone’a 12 zakazano latania do Chin przed końcem kwietnia. Stało się to w momencie testowania nowych smartfonów.

Ze względu na przesunięcie harmonogramu rozwoju urządzeń masowa produkcja iPhone’a 12 może zostać przełożona na lipiec lub sierpień. Początkowo montaż urządzeń miał się rozpocząć w czerwcu.

Premiera iPhone'a 12 może zostać przełożona polecane, ciekawostki Premiera, iPhone 12  Jak wiece, Apple zakazało swoim inżynierom latania do Chin, i to właśnie prawdopodobnie będzie przyczyną przełożenia premiery iPhone'a 12 - informuje DigiTimes. Dlaczego? iPhone12

Jeśli tak się stanie, Apple nie będzie w stanie wyprodukować niezbędnej liczby gadżetów na czas, więc będzie musiał odłożyć prezentację iPhone’a 12 z września na październik.

Bank of America ma podobne zdanie w tej sprawie i także uważa, że premiera, czyli moment pojawienia się iPhone’a 12 w sklepach w tym roku nastąpi miesiąc później niż planowana data.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top