cam 1

Premiera nowego wideorejestratora firmy 70mai

70mai, lider na rynku wideorejestratorów samochodowych zapowiada na czerwiec premierę swojego najnowszego produktu – 70mai Dash Cam Lite 2.

Lite 2  to wszechstronny, przyjazny dla początkujących videorejestrator samochodowy, odpowiedni dla wszystkich kierowców, zapewniająca wszystko to, czego można oczekiwać od takiego urządzenia.

Jest to ulepszona wersja modelu Dash Cam Lite, jednego z bestsellerów 70mai, zachowujący wszystkie podstawowe funkcje, w tym: rozdzielczość 1080 Full HD, doskonałe widzenie w nocy dzięki przesłonie 2.0 oraz technologii WDR, 2-calowy ekran LCD, 130o kąty widzenia i nadzór parkowania 

Premiera nowego wideorejestratora firmy 70mai ciekawostki kiedy premiera 70mai Dash Cam Lite 2, 70mai Dash Cam Lite 2, 70mai  70mai, lider na rynku wideorejestratorów samochodowych zapowiada na czerwiec premierę swojego najnowszego produktu – 70mai Dash Cam Lite 2. cam 1

Ponadto Lite 2 wyposażony jest w dodatkowe funkcje takie jak nagrywanie poklatkowe, możliwość nagrywania po wyjść z auta oraz współpracuje z zewnętrznym odbiornikiem GPS zapewniającym informacje o aktualnej pozycji i prędkości pojazdu.

Całość uzupełnia bateria o pojemności 500mAh oraz aplikacja w języku polskim.

70mai Dash Cam Lite 2 będzie dostępne w sprzedaży od 20 czerwca, a już niedługo opublikujemy pełną recenzje z testów tego urządzenia i pokażemy jak się sprawuje w praktyce.

Założona w 2016  firma 70mai jest wiodącą w branży firmą zajmująca się elektroniką samochodową.

Należąc do ekosystemu chińskiego giganta technologicznego Xiaomi, czerpie z wieloletniego  doświadczenia najlepszych inżynierów, architektów oraz najwyższej klasy specjalistów z wielu obszarów techniki, technologii i inżynierii.

Obecna na polski rynku niemal od samego początku swojej działalności, oferuje swoje produkty we wszystkich największych sieciach handlowych z elektroniką użytkową oraz w kilkudziesięciu sklepach online. Posiada również swój oficjalny sklep  na platformie Allegro.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry