Premiera nowych Macbooków już w przyszłym tygodniu? ciekawostki MacBook Pro, Apple  Jak donosi japoński blog Macotakara, powołując się na wiarygodne chińskie źródła już w przyszłym tygodniu, czyli pod koniec października, Apple wprowadzi do swojej oferty nowe Macbooki. macbook

Premiera nowych Macbooków już w przyszłym tygodniu?

Jak donosi japoński blog Macotakara, powołując się na wiarygodne chińskie źródła już w przyszłym tygodniu, czyli pod koniec października, Apple wprowadzi do swojej oferty nowe Macbooki.

Aktualizacja będzie dotyczyć wersji Macbook Pro z ekranem 13? i 15?. W nowych wersjach Macbook Pro mają pojawić się porty USB-C oraz Thunderbold 3, a usunięte zostanie USB oraz gniazda MagSafe.

Jeśli chodzi o procesory w nowych Macbookach to być może znajdą się tam 4-rdzeniowe procesory Intel Kaby Lake.

Premiera nowych Macbooków już w przyszłym tygodniu? ciekawostki MacBook Pro, Apple  Jak donosi japoński blog Macotakara, powołując się na wiarygodne chińskie źródła już w przyszłym tygodniu, czyli pod koniec października, Apple wprowadzi do swojej oferty nowe Macbooki. hajek macbook pro render

Oprócz aktualizacji wersji Pro, Apple ma wycofać z oferty 11-calowe Macbooki Air, które zostana zastąpione 12-calowym Macbook z ekranem Retina.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top