Prezentacja i premiera iPhone 11 zbliża się wielkimi krokami. Foxconn rozpoczyna sezonowe zatrudnienia ciekawostki iPhone 11, Foxconn, Apple  Do premiery iPhone 11, iPhone 11 Max i iPhone 11R pozostały niecałe dwa miesiące, więc jak co roku Foxconn rozpoczął sezonowe zatrudnianie w celu zwiększenia produkcji w swoich fabrykach. Foxonn.onetech.pl  1300x700

Prezentacja i premiera iPhone 11 zbliża się wielkimi krokami. Foxconn rozpoczyna sezonowe zatrudnienia

Do premiery iPhone 11, iPhone 11 Max i iPhone 11R pozostały niecałe dwa miesiące, więc jak co roku Foxconn rozpoczął sezonowe zatrudnianie w celu zwiększenia produkcji w swoich fabrykach.

Foxconn jak napisałem na wstępie przygotowuje się do produkcji trzech nowych iPhone, więc fabryka potrzebuje pracowników, aby sprostać wymaganiom Apple. W tym jak i w latach ubiegłych na kilka miesięcy przed premierą pojawiają się “nowi” pracownicy sezonowi w fabryce w Shenzhen w Chinach.

Prezentacja i premiera iPhone 11 zbliża się wielkimi krokami. Foxconn rozpoczyna sezonowe zatrudnienia ciekawostki iPhone 11, Foxconn, Apple  Do premiery iPhone 11, iPhone 11 Max i iPhone 11R pozostały niecałe dwa miesiące, więc jak co roku Foxconn rozpoczął sezonowe zatrudnianie w celu zwiększenia produkcji w swoich fabrykach. foxconn

Jeśli chodzi o obecnych pracowników, to główny dostawca Apple oferuje premię w wysokości około 650 USD tym, którzy odnawiają umowy w tym właśnie okresie.

Przypominamy jeszcze raz, że Apple wprowadzi w tym roku na rynek dwa iPhone’y OLED z ekranami 6,5 i 5,8-cala oraz 6,1-calowy iPhone z ekranem LCD.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top