Prezentacja iOS 14 na żywo. Gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple? polecane, ciekawostki przekaz na żywo z iOS 14, prezentacja iOS 14 na żywo, prezentacja iOS 14 na Android, prezentacja iOS 14, konferencja Apple z iOS 14 na zywo, konferencja Apple z iOS 14, iOS 14 livestream, gdzie oglądać prezentację iOS 14, Apple  Prezentacja iOS 14 na żywo już dziś wieczorem. Konferencja rozpocznie się o godzinie 19. W tym wpisie dowiecie się gdzie i jak oglądać dzisiejsze keynote otwierające WWDC 2020. iOS14 1

Prezentacja iOS 14 na żywo. Gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple?

Prezentacja iOS 14 na żywo już dziś wieczorem. Konferencja rozpocznie się o godzinie 19. W tym wpisie dowiecie się gdzie i jak oglądać dzisiejsze keynote otwierające WWDC 2020.

W tym roku konferencja odbędzie się w formie wirtualnej bez publiczności, ale to już zapewne wiecie. Dziś wieczorem gigant z Cupertino zaprezentuje światu iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14, HomePod 14 i najnowszą wersję macOS. Niestety nie będzie nowego sprzętu.

O której godzinie rozpoczyna się Keynote otwierające WWDC 2020

Prezentacja iOS 14 na żywo. Gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple? polecane, ciekawostki przekaz na żywo z iOS 14, prezentacja iOS 14 na żywo, prezentacja iOS 14 na Android, prezentacja iOS 14, konferencja Apple z iOS 14 na zywo, konferencja Apple z iOS 14, iOS 14 livestream, gdzie oglądać prezentację iOS 14, Apple  Prezentacja iOS 14 na żywo już dziś wieczorem. Konferencja rozpocznie się o godzinie 19. W tym wpisie dowiecie się gdzie i jak oglądać dzisiejsze keynote otwierające WWDC 2020. Apple wwdc2020

Dzisiejsza konferencja otwierająca WWDC 2020 rozpocznie się jak wspomniałem na początku o godzinie 19:00  i będzie transmitowana bezpośrednio z Apple Park.

Jak i gdzie oglądać prezentację iOS 14

Prezentacja iOS 14 na żywo. Gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple? polecane, ciekawostki przekaz na żywo z iOS 14, prezentacja iOS 14 na żywo, prezentacja iOS 14 na Android, prezentacja iOS 14, konferencja Apple z iOS 14 na zywo, konferencja Apple z iOS 14, iOS 14 livestream, gdzie oglądać prezentację iOS 14, Apple  Prezentacja iOS 14 na żywo już dziś wieczorem. Konferencja rozpocznie się o godzinie 19. W tym wpisie dowiecie się gdzie i jak oglądać dzisiejsze keynote otwierające WWDC 2020. WWDC2020

Przekaz na żywo będzie dostępny w różnych miejscach: Apple TV, na stronie Apple, ale również i na YouTube.

I to właśnie ten ostatni naszym zdaniem jest najszybszą i najlepszą opcją umożliwiającą oglądanie dzisiejszej prezentacji. Dlaczego? Przekaz działać będzie niemal na wszystkich platformach, więc bez zbędnego kombinowania będzie  można oglądać przekaz zarówno na Android, Windows, iOS czy macOS.

Wystarczy, że kliknięcie w poniższy link i gotowe.

Pamiętajcie, aby być dziś wieczorem z nami. Postaramy się jak co roku jako jedni z pierwszych przedstawić Wam wszystkie nowości, a także zamieścimy na stronie polskie screeny pochodzące  z najnowszych systemów iOS 14 i iPadOS 14.

Więcej na temat najnowszego systemu firmy Apple znajdziecie klikając w poniższy link:

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry