prezentacja iOS 15

Prezentacja iOS 15 na żywo. Gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple?

Już dziś wieczorem po godzinie 19 rozpocznie się na pewno przez wszystkich długo wyczekiwana konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną m.in. systemy iOS 15, watchOS 8, iPadOS 15, tvOS 15 i macOS 12.

Dzisiejsza konferencja będzie kolejną  już w tym roku prezentacją, która odbędzie się w formie wirtualnej bez publiczności, ale to już zapewne wiecie. Dziś wieczorem gigant z Cupertino zaprezentuje światu nowe systemy na które na pewno wielu z Was czeka.

O której godzinie rozpoczyna się prezentacja iOS 15

Prezentacja iOS 15 na żywo. Gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple? polecane, ciekawostki Wideo, przekaz na żywo, prezentacja iOS 15, o której godzinie, na zywo, Live, keynote, jak ogladac prezentacje iOS 15, iOS 15, gdzie oglądać, Apple  Już dziś wieczorem po godzinie 19 rozpocznie się na pewno przez wszystkich długo wyczekiwana konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną m.in. systemy iOS 15, watchOS 8, iPadOS 15, tvOS 15 i macOS 12. iOS15 1

Dzisiejsza konferencja rozpocznie się jak wspomniałem na początku o godzinie 19:00  i będzie transmitowana bezpośrednio z Apple Park.

Jak i gdzie oglądać prezentację iOS 15

Prezentacja iOS 15 na żywo. Gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple? polecane, ciekawostki Wideo, przekaz na żywo, prezentacja iOS 15, o której godzinie, na zywo, Live, keynote, jak ogladac prezentacje iOS 15, iOS 15, gdzie oglądać, Apple  Już dziś wieczorem po godzinie 19 rozpocznie się na pewno przez wszystkich długo wyczekiwana konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną m.in. systemy iOS 15, watchOS 8, iPadOS 15, tvOS 15 i macOS 12. Event Apple

Prezentacja iOS 15 będzie dostępna w różnych miejscach: Apple TV, na stronie Apple, a także w serwisie YouTube.

I to właśnie ten ostatni naszym zdaniem jest najszybszą i najlepszą opcją umożliwiającą oglądanie dzisiejszej prezentacji. Dlaczego? Przekaz działać będzie niemal na wszystkich platformach, więc bez zbędnego kombinowania będzie  można oglądać przekaz zarówno na Android, Windows, iOS czy macOS.

Wystarczy, że kliknięcie w poniższy link i gotowe.

Pamiętajcie, aby być dziś wieczorem z nami. Postaramy się jak co roku jako jedni z pierwszych przedstawić Wam wszystkie nowości jakie zobaczymy na prezentacji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top