ios16

Prezentacja iOS 16 na żywo – gdzie i jak oglądać?

Prezentacja iOS 16 na żywo – gdzie i jak oglądać konferencję Apple? Tutaj dowiesz się jak oglądać przekaz na komputerze Mac, Windows, iPad, iPhone i Apple TV.

Keynote otwierające WWDC zawsze było wydarzeniem, które trzeba obejrzeć. W tym roku nie może być inaczej. Poniżej opiszemy Wam gdzie i jak oglądać nadchodzącą konferencję na której zobaczymy iOS 16, iPadOS 16, macOS 13, tvOS 16 i watchOS 9.

Prezentacja iOS 16 – o której godzinie

Prezentacja iOS 16 na żywo - gdzie i jak oglądać? ciekawostki transmisja na zywo z prezentacji ios 16, preznetacja ios 16 na iphone, prezentacja ipados 16 na zywo, prezentacja ios 16 na zywo, prezentacja ios 16 na windows, o ktorej godzinie prezentacja ios 16, link do prezentacji ios 16 na zywo, keynote otwierajace wwdc 2022, jak ogladac konferencje apple z ios 16, ipados 16 ivestream, ios 16 youtube, ios 16 na zywo na adnroidzie, ios 16 livestream, ios 16 live, gdzie ogladac prezentacje ios 16 Prezentacja iOS 16 na żywo - gdzie i jak oglądać konferencję Apple? Tutaj dowiesz się jak oglądać przekaz na komputerze Mac, Windows, iPad, iPhone i Apple TV. Konferecja

Keynote odbędzie się pierwszego dnia WWDC 2022. Pierwszy dzień w tym roku przypada w poniedziałek 6 czerwca. Apple potwierdziło, że przemówienie rozpocznie się o godzinie 10:00 czasu PDT.

Wygląda to następująco w krajach, w których mieszka większość naszych czytelników:

 • Polska: godz. 19:00.
 • Wielka Brytania: godz. 18:00.
 • USA: godz. 10 rano.
 • Kanada: godz. 14:00.
 • Indie: godz. 22.30.
 • Singapur i Chiny: następny dzień o 1 w nocy.
 • Japonia: następny dzień o 2 w nocy.
 • Australia: następny dzień o 1:00.
 • Nowa Zelandia: następny dzień o 5 rano.

Jak i gdzie oglądać prezentację iOS 16

Prezentacja iOS 16 na żywo - gdzie i jak oglądać? ciekawostki transmisja na zywo z prezentacji ios 16, preznetacja ios 16 na iphone, prezentacja ipados 16 na zywo, prezentacja ios 16 na zywo, prezentacja ios 16 na windows, o ktorej godzinie prezentacja ios 16, link do prezentacji ios 16 na zywo, keynote otwierajace wwdc 2022, jak ogladac konferencje apple z ios 16, ipados 16 ivestream, ios 16 youtube, ios 16 na zywo na adnroidzie, ios 16 livestream, ios 16 live, gdzie ogladac prezentacje ios 16 Prezentacja iOS 16 na żywo - gdzie i jak oglądać konferencję Apple? Tutaj dowiesz się jak oglądać przekaz na komputerze Mac, Windows, iPad, iPhone i Apple TV. iOS16

Apple będzie transmitować na żywo prezentację przewodnią, aby każdy mógł ją oglądać.

Link YouTube do przekazu znajdziecie poniżej.

YouTube to nie jedyne miejsce w którym można będzie oglądać keynote otwierające WWDC 2022. Poniżej przedstawimy różne sposoby oglądania prezentacji iOS 16 na żywo w zależności od urządzenia:

Jak oglądać WWDC 2022 na komputerze Mac?

Istnieje kilka sposobów na obejrzenie konferencji WWDC na komputerze Mac.

Możesz oglądać, przekaz na żywo bezpośrednio z witryny Apple za pośrednictwem Safari posiadając system macOS Sierra 10.12 lub nowszy. Aby obejrzeć transmisję kliknij w ten link.

Jak oglądać prezentację iOS 16 na iPhone lub iPad?

Apple twierdzi, że wydarzenia i przez na żywo najlepiej oglądać na iPhone, iPad lub iPod touch za pomocą Safari na iOS 10 lub nowszym. Aby obejrzeć prezentację iOS 16 na żywo na iPhone, iPad podobnie jak powyżej musisz wejść na stronę apple.com.events.

Jak oglądać WWDC 2022 na Apple TV?

Użytkownicy Apple TV będą mogli oglądać konferencję za pomocą specjalnej aplikacji Events, która już powinna być dostępna.

Jak oglądać na komputerze?

Właściciele komputerów PC potrzebują przeglądarkę Microsoft Edge w systemie Windows 10, do tego aby oglądać live stream ze strony Apple lub za pomocą YouTube. Linki znajdziecie powyżej.

Jak oglądać na Android i innym systemie

Apple twierdzi, że inne platformy mogą mieć dostęp do strumienia za pomocą najnowszych wersji przeglądarki Chrome lub Firefox (wymagane MSE, H.264 i AAC).

—-

Pamiętajcie aby być 6 czerwca po godzinie 19 z nami. Jako jedni z pierwszych w Polsce przedstawimy Wam wszystkie nowości, a także polskie screeny z najnowszych systemów mobilnych firmy Apple.

Dla osób, które będą chciały zainstalować iOS 16 beta 1 przygotowaliśmy już teraz poradnik pokazujący jak tego dokonać – iOS 16 beta 1 – kiedy, skąd pobrać i jak zainstalować? Kilka dni temu poznaliśmy także datę wydania publicznej bety iOS 16. Więcej informacji na ten tutaj – publiczna beta iOS 16 – kiedy? Data wydania ujawniona

Jeśli jesteś ciekaw co Apple zaprezentuje na poniedziałkowej konferencji oprócz nowych systemów to kliknij po więcej informacji w  – ten link.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry