Prezentacja iPad Pro z Face ID oficjalnie potwierdzona polecane, ciekawostki konferencja, iPad Pro z face ID, iPad, Apple Pencil 2-gen, Apple  Jeśli czekacie na nowego iPada Pro z Face ID, to już wkrótce, a dokładnie 30 października w Howard Gilman Opera House w Nowym Jorku obędzie się jego prezentacja. Jest to oficjalna informacja prosto od Apple. iPadPro

Prezentacja iPad Pro z Face ID oficjalnie potwierdzona

Jeśli czekacie na nowego iPada Pro z Face ID, to już wkrótce, a dokładnie 30 października w Howard Gilman Opera House w Nowym Jorku obędzie się jego prezentacja. Jest to oficjalna informacja prosto od Apple.

Kilka godzin temu, Apple rozesłało zaproszenia na konferencję, która jak wspomniałem wyżej obędzie się 30 października w Howard Gilman Opera. Start imprezy przewidziany jest na godzinę 10:00 lokalnego czasu.

Podczas konferencji, Apple powinno zaprezentować światu nowego iPada Pro z Face ID, odświeżone MacBooki, odświeżony Apple Pencil, i prawdopodobnie pojawi się także druga generacja AirPods.

Prezentacja iPad Pro z Face ID oficjalnie potwierdzona polecane, ciekawostki konferencja, iPad Pro z face ID, iPad, Apple Pencil 2-gen, Apple  Jeśli czekacie na nowego iPada Pro z Face ID, to już wkrótce, a dokładnie 30 października w Howard Gilman Opera House w Nowym Jorku obędzie się jego prezentacja. Jest to oficjalna informacja prosto od Apple. Pro 1

Powyżej możecie zobaczyć jeden z kilku grafik zapowiadających wydarzenie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry