Prezentacja iPhone 12 odbędzie się 15 września 2020 roku? polecane, ciekawostki prezentacja iPhone 12, iPhone 12, Apple  Dzisiaj, 8 września, Apple oficjalnie ogłosiło, że specjalna konferencja na której najprawdopodobniej będzie miała miejsce prezentacja iPhone 12 obędzie się już za tydzień, czyli we wtorek 15 września 2020 roku. iPhone12 4

Prezentacja iPhone 12 odbędzie się 15 września 2020 roku?

Dzisiaj, 8 września, Apple oficjalnie ogłosiło, że specjalna konferencja na której najprawdopodobniej będzie miała miejsce prezentacja iPhone 12 obędzie się już za tydzień, czyli we wtorek 15 września 2020 roku.

Nie mamy oczywiście 100% pewności co takiego zaprezentuje gigant z Cupertino na konferencji, ale cofając się i patrząc na ubiegłoroczne wrześniowe konferencje, to właśnie już w najbliższy wtorek powinna mieć miejsce prezentacja iPhone 12 i innych gadżetów firmy.  Prezentacja będzie dostępna na specjalnym kanale Event na stronie Apple oraz na oficjalnym koncie YouTube. Start zaplanowany jest na godzinę 19 polskiego czasu.

Prezentacja iPhone 12 odbędzie się 15 września 2020 roku? polecane, ciekawostki prezentacja iPhone 12, iPhone 12, Apple  Dzisiaj, 8 września, Apple oficjalnie ogłosiło, że specjalna konferencja na której najprawdopodobniej będzie miała miejsce prezentacja iPhone 12 obędzie się już za tydzień, czyli we wtorek 15 września 2020 roku. 1@2x 5

Oczekuje się, że tego wieczoru oprócz czterech nowych “dwunastek”, Apple zaprezentuje światu także Apple Watch Series 6, iPad Air 4. generacji, słuchawki AirPods Studio, oraz lokalizator AirTags.

Aktualizacja

Zdaniem Marka Gurmana z Bloomberg najnowsze smartfony nie pojawią się na wtorkowej konferencji. Zostaną one zaprezentowane w późniejszym terminie. Więcej na ten temat znajdziecie w tym wpisie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry