OneTech08.09.2020
Prezentacja iPhone 12 odbędzie się 15 września 2020 roku?

Dzisiaj, 8 września, Apple oficjalnie ogłosiło, że specjalna konferencja na której najprawdopodobniej będzie miała miejsce prezentacja iPhone 12 obędzie się już za tydzień, czyli we wtorek 15 września 2020 roku.

Nie mamy oczywiście 100% pewności co takiego zaprezentuje gigant z Cupertino na konferencji, ale cofając się i patrząc na ubiegłoroczne wrześniowe konferencje, to właśnie już w najbliższy wtorek powinna mieć miejsce prezentacja iPhone 12 i innych gadżetów firmy.  Prezentacja będzie dostępna na specjalnym kanale Event na stronie Apple oraz na oficjalnym koncie YouTube. Start zaplanowany jest na godzinę 19 polskiego czasu.

Oczekuje się, że tego wieczoru oprócz czterech nowych “dwunastek”, Apple zaprezentuje światu także Apple Watch Series 6, iPad Air 4. generacji, słuchawki AirPods Studio, oraz lokalizator AirTags.

Aktualizacja

Zdaniem Marka Gurmana z Bloomberg najnowsze smartfony nie pojawią się na wtorkowej konferencji. Zostaną one zaprezentowane w późniejszym terminie. Więcej na ten temat znajdziecie w tym wpisie.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl