preztacja iphone13

Prezentacja iPhone 13 – gdzie i jak oglądać?

Już w najbliższy wtorek 14 września po godzinie 19 rozpocznie się na pewno przez wszystkich długo wyczekiwana konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną m.in. nowe iPhone’y 13.

Wtorkowa konferencja będzie kolejną  już w tym roku prezentacją, która odbędzie się w formie wirtualnej bez publiczności, ale to już zapewne wiecie. W ten piękny wtorkowy wieczór Cupertino zaprezentuje światu nie tylko nowe iPhone’y 13, ale także Apple Watch Series 7 oraz nowe słuchawki bezprzewodowe AirPod 3.

O której godzinie rozpoczyna się prezentacja iPhone 13

Prezentacja iPhone 13 - gdzie i jak oglądać? polecane, ciekawostki przekaz na żywo, prezentacja na zywo, prezentacja iPhone 13, prezentacja apple watch series 7, prezenatcja iphone 13 na andorid, na żywo, Live, link do prezentacji iphone 13, konferencja Apple, jak ogladac preznetacje iphone 13, iPhone 13 Pro, iphone 13 livestream, gdzie ogladac preznetacje iphone 13, gdzie oglądać, Apple  Już w najbliższy wtorek 14 września po godzinie 19 rozpocznie się na pewno przez wszystkich długo wyczekiwana konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną m.in. nowe iPhone'y 13. EVENT 1 1
Jesienna prezentacja iPhone 13 | 13 Pro.

Prezentacja iPhone 13 rozpocznie się jak wspomnieliśmy na początku o godzinie 19:00 polskiego czasu  i będzie transmitowana bezpośrednio z Apple Park.

Jak i gdzie oglądać prezentację iPhone 13

Prezentacja iPhone 13 - gdzie i jak oglądać? polecane, ciekawostki przekaz na żywo, prezentacja na zywo, prezentacja iPhone 13, prezentacja apple watch series 7, prezenatcja iphone 13 na andorid, na żywo, Live, link do prezentacji iphone 13, konferencja Apple, jak ogladac preznetacje iphone 13, iPhone 13 Pro, iphone 13 livestream, gdzie ogladac preznetacje iphone 13, gdzie oglądać, Apple  Już w najbliższy wtorek 14 września po godzinie 19 rozpocznie się na pewno przez wszystkich długo wyczekiwana konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną m.in. nowe iPhone'y 13. Event Apple

Przekaz na żywo będzie dostępny w różnych miejscach: Apple TV, na stronie Apple, a także w serwisie YouTube.

I to właśnie ten ostatni naszym zdaniem jest najszybszą i najlepszą opcją umożliwiającą oglądanie jesiennej konferencji. Dlaczego? Przekaz na żywo działać będzie praktycznie na wszystkich platformach, więc bez zbędnego kombinowania będzie  można oglądać transmisję zarówno na urządzeniach z Android, Windows, iOS czy macOS.

Wystarczy, że kliknięcie w poniższy link i gotowe. Możecie również dodać przypomnienie, aby nie zapomnieć o nadchodzącym wielkim wydarzeniu Apple.

Pamiętajcie również o tym, aby być we wtorek wieczorem z nami. Postaramy się jak co roku jako jedni z pierwszych przedstawić Wam wszystkie nowości jakie zobaczymy na AppleEvent.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top