event

Prezentacja iPhone 13 na żywo. Gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple?

Już dziś wieczorem po godzinie 19 rozpocznie się na pewno przez wszystkich długo wyczekiwana konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną m.in. iPhone 13, Apple Watch Series 7, a także systemy iOS 15, watchOS 8 i wiele więcej.

Dzisiejsza konferencja będzie kolejną  już w tym roku prezentacją, która odbędzie się w formie wirtualnej bez publiczności, ale to już zapewne wiecie. Dziś wieczorem gigant z Cupertino zaprezentuje światu nowe smartfony na które na pewno wielu z Was czeka.

O której godzinie rozpoczyna się prezentacja iPhone 13

Prezentacja iPhone 13 na żywo. Gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple? ciekawostki Wideo, przekaz na żywo, prezentacja apple watch series 7, o której godzinie, na żywo, Live, konferencja Apple, kiedy prezentacja iphone 13, iphone 13 na zywo, iphone 13 livestream, gdzie ogladac prezentacje iphone 13, gdzie oglądać, apple i konferencja 2015, Apple  Już dziś wieczorem po godzinie 19 rozpocznie się na pewno przez wszystkich długo wyczekiwana konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną m.in. iPhone 13, Apple Watch Series 7, a także systemy iOS 15, watchOS 8 i wiele więcej. preztacja iphone13

Dzisiejsza konferencja rozpocznie się jak wspomniałem na początku o godzinie 19:00  i będzie transmitowana z Kalifornii.

Jak i gdzie oglądać prezentację iPhone 13

Prezentacja iPhone 13 na żywo. Gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple? ciekawostki Wideo, przekaz na żywo, prezentacja apple watch series 7, o której godzinie, na żywo, Live, konferencja Apple, kiedy prezentacja iphone 13, iphone 13 na zywo, iphone 13 livestream, gdzie ogladac prezentacje iphone 13, gdzie oglądać, apple i konferencja 2015, Apple  Już dziś wieczorem po godzinie 19 rozpocznie się na pewno przez wszystkich długo wyczekiwana konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną m.in. iPhone 13, Apple Watch Series 7, a także systemy iOS 15, watchOS 8 i wiele więcej. Event Apple

Prezentacja iPhone’13 i pozostałych produktów firmy Apple będzie dostępna w różnych miejscach: Apple TV, na stronie Apple, a także w serwisie YouTube.

I to właśnie ten ostatni naszym zdaniem jest najszybszą i najlepszą opcją umożliwiającą oglądanie dzisiejszej prezentacji. Dlaczego? Przekaz działać będzie niemal na wszystkich platformach, więc bez zbędnego kombinowania będzie  można oglądać przekaz zarówno na Android, Windows, iOS czy macOS.

Wystarczy, że kliknięcie w poniższy link i gotowe.

Pamiętajcie, aby być dziś wieczorem z nami. Postaramy się jak co roku jako jedni z pierwszych przedstawić Wam wszystkie nowości jakie zobaczymy na prezentacji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top