Prezentacja iPhone 13 odbędzie się w formie wirtualnej polecane, ciekawostki prezentacja iPhone 13, prezentacja, iPhone 13 Pro, iPhone 13  Wygląda na to, że prezentacja iPhone 13 odbędzie się w formie wirtualnej. Poinformował o tym Mark Gurman w Bloomberg Power On. iPhone13 1

Prezentacja iPhone 13 odbędzie się w formie wirtualnej

Wygląda na to, że prezentacja iPhone 13 odbędzie się w formie wirtualnej. Poinformował o tym Mark Gurman w Bloomberg Power On.

Zdaniem Marka, Apple zdecydowało się na przeprowadzenie prezentacji bez udziału publiczności, ponieważ pracownicy firmy trafią do biur w najlepszym razie w październiku. Ponadto liczba osób zarażonych COVID-19 w Kalifornii rośnie od początku lipca.

Prezentacja iPhone 13 odbędzie się w formie wirtualnej polecane, ciekawostki prezentacja iPhone 13, prezentacja, iPhone 13 Pro, iPhone 13  Wygląda na to, że prezentacja iPhone 13 odbędzie się w formie wirtualnej. Poinformował o tym Mark Gurman w Bloomberg Power On. iPhone13 10

Gdyby pracownicy Apple?a wrócili do biur we wrześniu, zgodnie z pierwotnymi planami , a liczba zainfekowanych spadła, to Apple mógłby przeprowadzić pierwszą klasyczną prezentację od półtora roku.

iPhone 13 może zostać zaprezentowany we wrześniu. W zeszłym roku światowa premiera iPhone’a 12 została opóźniona z powodu opóźnień produkcyjnych. Jak będzie w tym roku? Podobno wszystko idzie zgodnie z planem i żadnych opóźnień być nie powinno.

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry