ip15 5

Prezentacja iPhone 15 | 15 Pro na żywo – gdzie i jak oglądać?

Już za niecały tydzień oficjalna i światowa prezentacja iPhone 15, iPhone 15 Pro. Gdzie i jak oglądać na żywo wrześniową konferencję Apple?

Bezwątpienia nadchodząca konferencja firmy Apple w tym roku, na której planowane jest przedstawienie nowych smartfonów już teraz wzbudza duże zainteresowanie. Cieszący się ogromną popularnością event stanowi okazję do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami i technologiami zaprezentowanymi przez markę. Oto, co należy wiedzieć, by śledzić wydarzenie w najbardziej komfortowy sposób.

Prezentacja iPhone 15 | 15 Pro – o której godzinie?

Prezentacja iPhone 15 | 15 Pro na żywo - gdzie i jak oglądać? ciekawostki wrzesniowa konferencja Apple, prezentacja iPhone 15 pro na zywo, prezentacja iPhone 15, o której godzinie prezentacja iPhone 15 pro, konferencja Apple, kiedy prezentacja iPhone 15 pro, iPhone 15 pro livestream, iPhone 15 na żywo, gdzie oglądać prezentacje iPhone 15 pro, gdzie oglądać prezentacje iphone  Już za niecały tydzień oficjalna i światowa prezentacja iPhone 15, iPhone 15 Pro. Gdzie i jak oglądać na żywo wrześniową konferencję Apple? iPhone15 2

W tym roku konferencja, na której zostanie zaprezentowana seria iPhone 15 odbędzie się 12 września, czyli już w najbliższy wtorek. Wydarzenie zaczyna się o 10:00 czasu PDT (Pacific Daylight Time), co dla mieszkańców Polski oznacza początek transmisji o 19:00 czasu lokalnego.

Metody oglądania w zależności od urządzenia

Prezentacja iPhone 15 | 15 Pro na żywo - gdzie i jak oglądać? ciekawostki wrzesniowa konferencja Apple, prezentacja iPhone 15 pro na zywo, prezentacja iPhone 15, o której godzinie prezentacja iPhone 15 pro, konferencja Apple, kiedy prezentacja iPhone 15 pro, iPhone 15 pro livestream, iPhone 15 na żywo, gdzie oglądać prezentacje iPhone 15 pro, gdzie oglądać prezentacje iphone  Już za niecały tydzień oficjalna i światowa prezentacja iPhone 15, iPhone 15 Pro. Gdzie i jak oglądać na żywo wrześniową konferencję Apple? AppleStore

1. Komputery Mac

  • Osoby korzystające z komputerów Mac mogą śledzić konferencję poprzez przeglądarkę Safari, odwiedzając oficjalną stronę Apple. Konieczne jest posiadanie zainstalowanego systemu macOS Sierra 10.12 lub nowszego.

2. Urządzenia mobilne z systemem iOS (iPhone, iPad)

  • Właściciele urządzeń z systemem iOS mogą obserwować wydarzenie przy użyciu przeglądarki Safari, na systemie iOS 10 lub późniejszym. Należy wejść na dedykowaną stronę wydarzeń Apple, znaną jako apple.com/events.

3. Apple TV

  • Dla tych, którzy preferują korzystanie z większego ekranu, Apple oferuje specjalną aplikację Events. Aplikacja ta jest dostępna do pobrania i instalacji na urządzeniach Apple TV.

4. Komputery PC z systemem Windows

  • Transmisja jest również dostępna dla użytkowników komputerów z systemem Windows 10, poprzez przeglądarkę Microsoft Edge. Linki do transmisji można znaleźć na oficjalnej stronie Apple oraz na platformie YouTube.

5. Urządzenia z systemem Android i inne

  • Użytkownicy innych systemów operacyjnych, takich jak Android, mogą śledzić transmisję za pomocą najnowszych wersji przeglądarek Chrome lub Firefox, o ile wspierają one standardy MSE, H.264 i AAC.

Link do transmisji na żywo

Warto zaznaczyć, że transmisja na żywo będzie dostępna dla szerokiej publiczności, niezależnie od miejsca zamieszkania. Oficjalne strony, na których można śledzić wydarzenie, to zarówno witryna Apple, jak i ich kanał na YouTube.

Dodatkowe informacje

Po zakończeniu wydarzenia planujemy przedstawić wszystkie najważniejsze informacje, w tym również ceny nowego iPhone 15 i 15 Pro na polskim rynku oraz pełna specyfikację i opis nowości, więc pamiętajcie, aby być z nami.

Oznaczcie sobie w kalendarzach 12 września i godzinę 19:00 lub ustawcie powiadomienia w aplikacji YouTube  w ten sposób nie przegapicie początku konferencji.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 244

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top