Unleashed

Prezentacja iPhone SE 3 5G – gdzie i jak oglądać?

Prezentacja iPhone SE 3 5G i innych produktów Apple już w najbliższy wtorek  8 marca. Gdzie i jak oglądać wiosenną konferencję “Peek Performance”?

Wtorkowa konferencja jest pierwszą w tym roku prezentacją. W ten wtorkowy wieczór Apple zaprezentuje światu nie tylko nowego iPhone SE 3 5G, ale także m.in. nowe MacBooki oraz iPad Air.

Według japońskiego bloga Macotakara i analityka Ming-Chi Kuo, iPhone SE 3 będzie miał 4,7-calowy ekran LCD i będzie wyglądał podobnie do iPhone’a 8. Możliwe też, że Apple wypuści większą wersję z 5,5-calowym ekranem w przyszłym roku – ma to być wersja Plus, czyli iPhone SE 3 Plus. W porównaniu z iPhone SE 2. generacji, który został wydany w kwietniu 2020 r., będzie niewiele zmian konstrukcyjnych. Urządzenie nadal będzie wyposażone w skaner linii papilarnych w przycisku Home oraz szerokie ramki nad i pod ekranem. Poważniejsze zmiany konstrukcyjne pojawią się w modelu, który ukaże się w 2023 roku – może on dostać skaner linii papilarnych w bocznym przycisku zasilania.

Linia iPhone SE 2022 dostanie obecny flagowy procesor. Oznacza to, że ten sam procesor A15 Bionic, który jest używany w linii iPhone 13, zostanie zainstalowany w modelu SE 3. generacji. Jeśli chodzi o pojemność, to urządzenie ma być dostępne od 64 do  128 GB tak jak ma miejsce w przypadku iPhone 13.

O której godzinie rozpoczyna się prezentacja iPhone SE 3

Prezentacja iPhone SE 3 5G - gdzie i jak oglądać? ciekawostki wiosenna prezentacja Apple, przekaz na zywo z prezentacji iphone se 3, Peek Performance na zywo, Peek performance, marcowa prezentacja Apple, link do prezentacji iPhone SE 3, jak ogladac wiosenna konferencje Apple, iPhone SE 3 2022 livestream, gdzie ogladac prezentacje iPhone SE 3  Prezentacja iPhone SE 3 5G i innych produktów Apple już w najbliższy wtorek  8 marca. Gdzie i jak oglądać wiosenną konferencję "Peek Performance"? 1@2x 1

Prezentacja rozpocznie się o godzinie 19:00 polskiego czasu  i będzie transmitowana bezpośrednio z Apple Park.

Jak i gdzie oglądać prezentację

Prezentacja iPhone SE 3 5G - gdzie i jak oglądać? ciekawostki wiosenna prezentacja Apple, przekaz na zywo z prezentacji iphone se 3, Peek Performance na zywo, Peek performance, marcowa prezentacja Apple, link do prezentacji iPhone SE 3, jak ogladac wiosenna konferencje Apple, iPhone SE 3 2022 livestream, gdzie ogladac prezentacje iPhone SE 3  Prezentacja iPhone SE 3 5G i innych produktów Apple już w najbliższy wtorek  8 marca. Gdzie i jak oglądać wiosenną konferencję "Peek Performance"? konf

Przekaz na żywo będzie dostępny w różnych miejscach: Apple TV, na stronie Apple, a także w serwisie YouTube.

I to właśnie ten ostatni naszym zdaniem jest najszybszą i najlepszą opcją umożliwiającą oglądanie jesiennej konferencji. Dlaczego? Przekaz na żywo działać będzie praktycznie na wszystkich platformach, więc bez zbędnego kombinowania będzie  można oglądać transmisję zarówno na urządzeniach z Android, Windows, iOS czy macOS.

Wystarczy, że kliknięcie w poniższy link i gotowe. Możecie również dodać przypomnienie, aby nie zapomnieć o nadchodzącym wielkim wydarzeniu Apple.

Pamiętajcie również o tym, aby być we wtorek wieczorem z nami. Postaramy się jak co roku jako jedni z pierwszych przedstawić Wam wszystkie nowości jakie zobaczymy na AppleEvent.

Do zobaczenia!

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top