Prezentacja iPhone SE 3. generacji ma odbyć się 8 marca ciekawostki Prezentacja iPhone SE 3, kiedy Prezentacja iPhone SE 3, iPhone SE 3  Mark Gurman z Bloomberg poinformował, że pierwsza tegoroczna prezentacja nowych urządzeń, w tym iPhone SE 3.generacji odbędzie się we wtorek 8 marca 2022 roku. iPhoneSE3 1 1300x700

Prezentacja iPhone SE 3. generacji ma odbyć się 8 marca

Mark Gurman z Bloomberg poinformował, że pierwsza tegoroczna prezentacja nowych urządzeń, w tym iPhone SE 3.generacji odbędzie się we wtorek 8 marca 2022 roku.

Według niego, firma podczas konferencji zaprezentuje światu trzecią generację iPhone’a SE, nowego iPada Air i wyda iOS 15.4. Jak słyszeliśmy kilka razy wcześniej, nowy „iPhone SE” będzie wyglądał podobnie do wersji 2020, która jest wzorowana na iPhone 8.

Prezentacja iPhone SE 3. generacji ma odbyć się 8 marca ciekawostki Prezentacja iPhone SE 3, kiedy Prezentacja iPhone SE 3, iPhone SE 3  Mark Gurman z Bloomberg poinformował, że pierwsza tegoroczna prezentacja nowych urządzeń, w tym iPhone SE 3.generacji odbędzie się we wtorek 8 marca 2022 roku. iPhoneSE3 1

Następca modelu SE będzie wyposażony w szybszy układ z serii A, prawdopodobnie A15, i będzie obsługiwał sieć 5G. Oczekuje się również, że będzie zawierał ulepszony aparat.

Prezentacja ponownie odbędzie się w formie wirtualnej ze względu na ograniczenia związane z koronawirusem. Należy jednak pamiętać, że nie jest to oficjalna data, więc może ona ulec zmianie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry