Prezentacja nowego monitora Apple już jutro? ciekawostki monitor 7k, Apple  Apple zakończyło prace nad nowym monitorem kilka miesięcy temu i być może pokaże do światu już jutro na prezentacji iPhone SE 3 5G i iPad Air. monitor 1 1300x700

Prezentacja nowego monitora Apple już jutro?

Apple zakończyło prace nad nowym monitorem kilka miesięcy temu i być może pokaże do światu już jutro na prezentacji iPhone SE 3 5G i iPad Air.

Według dziennikarza Bloomberga Marka Gurmana, wstępnie Apple planowało wypuścić nowy monitor zaraz po ogłoszeniu MacBooka Pro z M1 Pro/Max w październiku 2021 roku, ale ostatecznie zmieniło zdanie.

Prezentacja nowego monitora Apple już jutro? ciekawostki monitor 7k, Apple  Apple zakończyło prace nad nowym monitorem kilka miesięcy temu i być może pokaże do światu już jutro na prezentacji iPhone SE 3 5G i iPad Air. Display

Oczekuje się, że nowy monitor 7K zostanie zaprezentowany już jutro wieczorem wraz z Mac mini z chipem M1 Max.

Przypomnijmy, że prezentacja Apple „Peek performance” odbędzie się jutro, 8 marca, o godzinie 19 czasu polskiego. Więcej na ten temat, a także gdzie oglądać prezentację dowiecie się klikając w ten link.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry