logo apple

Prima Aprilis w wykonaniu Apple!

1 kwietnia wiele firm technologicznych lubi robić psikusy swoim użytkownikom, a Apple nie jest tutaj wyjątkiem. Przekonali się o tym własciele iPhone w Chinach.

Na wstępie napiszemy, że Prima Aprilis (znany również jako dzień psikusa lub prima aprillis) to tradycyjny dzień, obchodzony w wielu krajach 1 kwietnia, kiedy ludzie robią sobie nawzajem kawały i psikusy. W tym dniu popularne jest np. wysyłanie fałszywych wiadomości, ukrywanie przedmiotów, zamieszczanie fałszywych ogłoszeń czy też robienie żartów przyjaciołom i rodzinie. W niektórych krajach media również publikują fałszywe wiadomości w ten dzień. Tradycja ta jest obchodzona już od wielu wieków i ma różne korzenie i przekazy w zależności od kraju i regionu.

Jak się okazuje właściciele iPhone’ów w Chinach mieli to szczęście i można powiedzieć doświadczyli Prima Aprilis w wykonaniu Apple na własnej skórze! Jak czytamy na wielu forach u milionów użytkowników wbudowana aplikacja pogodowa właśnie dziś przestała działać lub zaczęła  się zawieszać podczas uruchamiania.

Prima Aprilis w wykonaniu Apple

Prima Aprilis w wykonaniu Apple! ciekawostki usterka, skargi użytkowników, serwer, psikus, problem z funkcjonalnością, problem techniczny, Prima aprilis, oficjalne oświadczenie, nierozwiązany problem, iPhone, firma technologiczna, doświadczenie użytkowników, chiny, Apple, aplikacja pogodowa  1 kwietnia wiele firm technologicznych lubi robić psikusy swoim użytkownikom, a Apple nie jest tutaj wyjątkiem. Przekonali się o tym własciele iPhone w Chinach. pogda 1

Z problemem zmagają się użytkownicy różnych modeli iPhone’ów, a ponowne uruchomienie aplikacji lub całkowite uruchomienie urządzenia nie rozwiązuje sytuacji. Przyczyną problemu może być brak połączenia z bezczynnymi serwerami sieciowymi.

Apple nie wydało oficjalnego komunikatu na ten temat, a problem wciąż pozostaje nierozwiązany. Co ciekawe, podobny problem z aplikacją pogodową miał miejsce również 5 i 10 marca.

Nie wiadomo, czy to rzeczywiście żart ze strony Apple, ale jest to dość nietypowe zdarzenie wśród użytkowników i wzbudza pewne podejrzenia. Bez względu na to, co się stało, mam nadzieję, że problem zostanie szybko rozwiązany, aby użytkownicy iPhone’ów w Chinach mogli cieszyć się pełnym funkcjonalnością swoich urządzeń.

A jak Wam się wydaje? Czy to problem techniczny? Czy Apple faktycznie postanowiło zażartować sobie właśnie w ten sposób? Dajcie nam koniecznie znać co myślicie o tej całej sytuacji. A może ktoś z Was napotkał na podobny problem? Jesteśmy bardzo ciekawi. Dajcie tradycyjnie znać w komentarzach poniżej lub na naszym Twitterze. Link do naszego konta dostępny jest – tutaj.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top