Problem z baterią po aktualizacji do iOS 15.4 ciekawostki zle dzialanie baterii po aktualizacji do iOS 15.4, problem z bateria w iOS 15.4, iOS 15.4  Firma Apple wydała niedawno dość dużą aktualizację oprogramowania dla swoich smartfonów - iOS 15.4. Okazało się jednak, że nie obyło się bez problemów. bateria 1 1300x700

Problem z baterią po aktualizacji do iOS 15.4

Firma Apple wydała niedawno dość dużą aktualizację oprogramowania dla swoich smartfonów – iOS 15.4. Okazało się jednak, że nie obyło się bez problemów.

W internecie od momentu wydania aktualizacji, czyli od początku tygodnia pojawiło się już wiele skarg od użytkowników, którzy zainstalowali tę aktualizację na swoich iPhone’ach. Większość problemów sprowadza się do jednego – zbyt szybkiego rozładowywania baterii w smartfonach. Bateria smartfona może stracić 5% swojego naładowania w mniej niż 10 minut.

Problem z baterią po aktualizacji do iOS 15.4 ciekawostki zle dzialanie baterii po aktualizacji do iOS 15.4, problem z bateria w iOS 15.4, iOS 15.4  Firma Apple wydała niedawno dość dużą aktualizację oprogramowania dla swoich smartfonów - iOS 15.4. Okazało się jednak, że nie obyło się bez problemów. iOS15.4

Użytkownicy narzekają również na dziwne zachowanie wskaźnika po zainstalowaniu najnowszego oprogramowania – wskaźnik zawiesza się na poziomie naładowania 95% lub 97%, następnie po odłączeniu od ładowania lub ponownym uruchomieniu zaczyna pokazywać 100%.

Czy ktoś z Was ma podobne problemy? Dajcie nam koniecznie znać w komenatrzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top