iphone14

Problemy z aktywacją iPhone 14 | 14 Pro

Apple potwierdziło, że użytkownicy na całym świecie mogą mieć problemy z aktywacją iPhone 14 | iPhone 14 Pro i wyjaśnia jak go rozwiązać.

W notatce ujawnionej przez MacRumors, Apple informuje, że istnieje znany problem w iOS 16, który może wpływać na aktywacje iPhone’a 14 przez sieci Wi-Fi.

Aby naprawić problem, Apple mówi, że klienci powinni wybrać “Połącz z Mac lub PC z iTunes” w początkowym procesie aktywacji iOS, gdy pojawi się monit o połączenie z siecią Wi-Fi, a następnie powrócić do poprzedniego ekranu i spróbować ponownie z Wi-Fi, aż aktywacja się powiedzie.

Problemy z aktywacją iPhone 14 | 14 Pro ciekawostki problem z aktywacja iphone 14 pro, problem z aktywacja iphone 14, iPhone 14, aktywacja iphone 14 pro  Apple potwierdziło, że użytkownicy na całym świecie mogą mieć problemy z aktywacją iPhone 14 | iPhone 14 Pro i wyjaśnia jak go rozwiązać. iPhone14 4

W wewnętrznej notatce Apple podkreśliło, że nie ma jeszcze oficjalnych poprawek, a pracownicy wsparcia nie powinni “otwierać procesu naprawczego dla tego problemu”. Niestety, błąd pojawia się w kluczowym momencie, ponieważ klienci na całym świecie w ostatnich dniach zaczynają otrzymywać zamówione w przedsprzedaży iPhone’y 14, iPhone’y 14 Pro oraz iPhone’y 14 Pro Max.

Dla klientów kupujących iPhone’y 14 dostępna jest aktualizacja do iOS 16.0.1, która naprawia problem z aktywacją i migracją podczas konfiguracji. W przypadku problemów z aktywacją iPhone’a 14 może być konieczne przywrócenie urządzenia za pomocą komputera Mac lub PC, aby wymusić aktualizację do iOS 16.0.1, aby naprawić błąd i w pełni aktywować nowego iPhone’a.

W dokumencie wsparcia Apple informuje klientów iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro, że “iMessage i FaceTime mogą nie zakończyć aktywacji”, dopóki nie zaktualizują swoich nowych iPhone’ów do iOS 16.0.1.

Jeśli chodzi o system iOS 16 to zapraszamy Was do jednego z naszych wcześniejszych wpisów w którym polecamy 16 funkcji, które koniecznie trzeba wypróbować zaraz po instalacji nowej “szesnastki” – 16 funkcji iOS 16, które musisz wypróbować zaraz po instalacji. Polecamy także wpis w którym znajdziecie najlepsze widgety na zablokowany ekran iPhone z najnowszym systemem iOS – najlepsze widgety na ekran blokady iPhone z iOS 16.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top