ios15.5 1

Problemy z aplikacją Książki w iOS 15.5

iOS 15.5 sprawia pewne problemy użytkownikom aplikacji Książki – w kilku przypadkach aplikacja po prostu przestaje działać.

Po aktualizacji do iOS 15.5 użytkownicy zgłasza, że aplikacja zawiesza się przy próbie otwarcia dowolnej książki w Apple Books. W App Store negatywne recenzje dla aplikacji znacznie wzrosły właśnie z powodu usterek w iOS 15.5.

Osoby skarżące się na takie problemy potwierdzają, że po aktualizacji do najnowszej publicznej wersji iOS nie da się otworzyć żadnego ebooka w Books. Z kolei w systemie iOS 15.6 beta wszystko działa poprawnie, więc wydaje się, że Apple już naprawiło problem.

Problemy z aplikacją Książki w iOS 15.5 ciekawostki iOS 15.5, aplikacja ksiązki  iOS 15.5 sprawia pewne problemy użytkownikom aplikacji Książki - w kilku przypadkach aplikacja po prostu przestaje działać. ksiazki ios5.5

Finalna wersja iOS 15.6 spodziewana jest pod koniec lipca, ale już teraz można zainstalować publiczną betę, jeśli korzystanie z Apple Books jest dla was kluczowe i zauważyliście problemy, o których wspominaliśmy.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top