macbookpro10

Problemy z czytnikiem kart SD w najnowszych MacBookach Pro

Jedną z kluczowych cech MacBooka Pro 2021 jest powrót gniazda kart SD. Jednak nowi użytkownicy laptopów narzekają na jego działanie.

Według kilku doniesień na forach MacRumors, gniazdo czytnika kart SD w nowym 14-calowym i 16-calowym MacBooku Pro nie działa zgodnie z oczekiwaniami.

Jeden z użytkowników 14-calowego MacBooka Pro z chipem M1 Pro pisze, że rozpoznanie karty SD zajmuje laptopowi około 1 minuty i od czasu do czasu pojawia się komunikat o błędzie. Inny użytkownik twierdzi, że Finder się wyłącza, gdy Mac próbuje odczytać kartę SD.

Problemy z czytnikiem kart SD w najnowszych MacBookach Pro ciekawostki problem z czytnikiem kart w macbook pro, MacBook Pro 2021, MacBook Pro, czytnik kart SD, czytnik kart pamieci nie dziala  Jedną z kluczowych cech MacBooka Pro 2021 jest powrót gniazda kart SD. Jednak nowi użytkownicy laptopów narzekają na jego działanie. macbookpro

Co ciekawe formatowanie karty SD za pomocą MacBooka Pro w większości przypadków nie rozwiązuje problemu. Niektórzy użytkownicy potwierdzają również, że ta sama karta SD działa dobrze podczas korzystania z adaptera USB-C.

W tym momencie Apple jeszcze oficjalnie nie przyznało się do tego problemu. Nie wiadomo również, czy jest to prosty błąd oprogramowania, czy problem ze sprzętem.

A czy ktoś z Was miał lub ma podobny problem? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top