iOS 15.7.1

Problemy z Face ID w iOS 15.7.1 RC

Nowy błąd w iOS 15.7.1 Release Candidate zakłóca działanie Face ID, uniemożliwiając niektórym użytkownikom korzystanie z biometrycznego odblokowywania na swoich urządzeniach.

We wtorek Apple wydało iOS 15.7.1 RC, integrującą poprawki bezpieczeństwa i błędy dla starszych urządzeń, które nie mogą zostać zaktualizowane do iOS 16.

Od tego czasu spory odsetek użytkowników zgłosił, że Face ID nie działa już na urządzeniach z uruchomioną betą. Większość doniesień pochodzi od użytkowników modeli iPhone 12 Pro i iPhone 13 Pro (które wciąż można zaktualizować do iOS 16), ale problem może rozprzestrzenić się na innych.

Problemy z Face ID w iOS 15.7.1 RC ciekawostki iOS 15.7.1  Nowy błąd w iOS 15.7.1 Release Candidate zakłóca działanie Face ID, uniemożliwiając niektórym użytkownikom korzystanie z biometrycznego odblokowywania na swoich urządzeniach. faceID

Jak donosi MacRumors, jeśli użytkownik próbuje przywrócić Face ID, pojawia się  błąd “Face ID jest niedostępne”.

Użytkownicy poinformowali, że usunięcie profilu iOS 15.7.1 beta i zainstalowanie iOS 16 naprawia problem. RC to zwykle ostatnia beta przed finalnym wydaniem, więc jest prawdopodobne, że Apple pozostawi dodatkową betę, która naprawi ten błąd przed finalnym wydaniem iOS 15.7.1.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top