Problemy z iCloud ciekawostki problemy z iCloud, błąd iCloud, blad synchronizacji icloud  Wielu programistów skarży się na iCloud. Problem na który skarżą się deweloperzy powoduje, że niektóre aplikacje z zaimplementowaną obsługą „iCloud” nie synchronizują się prawidłowo. iCloud

Problemy z iCloud

Wielu programistów skarży się na iCloud. Problem na który skarżą się deweloperzy powoduje, że niektóre aplikacje z zaimplementowaną obsługą „iCloud” nie synchronizują się prawidłowo.

Jak zauważono na forach programistów, od listopada pojawiają się problemy z łącznością CloudKit. Niektórzy użytkownicy aplikacji, które mają wbudowaną obsługę „iCloud”, otrzymują następujący komunikat: „Żądanie nie powiodło się z http 503”. Deweloperzy popularnej aplikacji do tworzenia adnotacji GoodNotes napotykali na problem tak często, że stworzyli dokument pomocy technicznej dla klientów, którzy mają błąd.

Niektórzy programiści wbudowali nawet w swoje aplikacje pasek stanu „iCloud”, aby klienci mogli zobaczyć, kiedy „iCloud” nie działa. Jest to jednak duży problem dla twórców aplikacji, ponieważ użytkownik aplikacji nie wie, że jest to problem Apple, więc klienci oskarżają twórców aplikacji o awarię funkcji synchronizacji, której nie mogą naprawić.

A czy ktoś z Was zetknął się z tym problemem?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry