sonoma

Problemy z instalacją macOS 14 Sonoma beta 4

macOS 14 Sonoma beta 4 jest już dostępna do pobrania przez deweloperów, jednak jak się okazuje wiele osób ma problemy z instalacją systemu.

Problem dotyczy to tych, którzy korzystają z komputerów Mac, takich jak 14-calowy MacBook Pro z czipem M2, MacBook Air z procesorem M1 i MacBook Pro z czipem M1 Max. Rekomendowane jest wstrzymanie się z instalacją tego nowego oprogramowania, przynajmniej na razie.

W przypadku wielu użytkowników, którzy pobrali i zainstalowali czwartą wersję beta macOS 14 Sonoma, doświadczenie to nie było zadowalające. Zamiast obiecanych nowych funkcji i ulepszeń, spotkali się z czarnym ekranem i niereagującym systemem. Choć wskaźnik myszy jest widoczny, reszta ekranu pozostaje niewidoczna. Ta sytuacja jest zdecydowanie frustrująca, jednak należy pamiętać podkreślić, że problemy te nie występują u wszystkich użytkowników.

Problemy z instalacją macOS 14 Sonoma beta 4

Problemy z instalacją macOS 14 Sonoma beta 4 ciekawostki problem z instalacją macOS 14 Sonoma beta 4, macOS 14 Sonoma beta 4, co nowego w macOS 14 Sonoma beta 4  macOS 14 Sonoma beta 4 jest już dostępna do pobrania przez deweloperów, jednak jak się okazuje wiele osób ma problemy z instalacją systemu. macOSSonoma

W sieci pojawiło się także bardzo wiele informacji od osób, które pomyślnie przeprowadziły instalację bez większych komplikacji. Co zatem może być przyczyną tych problemów? Na ten moment, odpowiedź na to pytanie pozostaje nieznana. Dyskusje na portalu Reddit sugerują różne możliwości. Jeden z użytkowników znalazł rozwiązanie, przechodząc do trybu odzyskiwania i ponownie instalując wersję beta, podczas gdy innemu pomogło kilkukrotne uruchomienie komputera. Niemniej jednak, te metody nie są uniwersalnym rozwiązaniem dla wszystkich.

Dodatkowo, na forach internetowych, takich jak MacRumors, użytkownicy zgłaszają problemy z wyświetlaniem widżetów i brakiem możliwości uruchomienia aplikacji Muzyka. W obu przypadkach problem wydaje się ustępować po ponownym uruchomieniu systemu. Biorąc pod uwagę ilość problemów z tym oprogramowaniem, warto się zastanowić, czy warto w tym momencie aktualizować system do czwartej wersji beta macOS Sonoma, szczególnie jeśli korzystamy z naszego komputera Mac jako głównego urządzenia.

Jak zatem widzicie, mimo że firma Apple jest znana z tworzenia stabilnego i niezawodnego oprogramowania, najnowsza wersja beta systemu macOS 14 Sonoma może na razie przysporzyć użytkownikom więcej problemów niż korzyści. Zaleca się ostrożność i cierpliwość, dopóki nie zostaną wyjaśnione i rozwiązane aktualnie zgłaszane problemy.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 133

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top