iphone 13

Problemy z optymalizacją zdjęć w iPhone 13 | 13 Pro

Właściciele iPhone 13, 13 Pro i Pro Max narzekają, na działanie funkcji optymalizacji zdjęć. Na czym dokładnie polega problem?

Zadaniem funkcji optymalizacji w systemie iOS i iPadOS jest wysyłka filmów i zdjęć do iCloud. Na urządzeniu zostają jedynie miniaturki. Dlaczego tak się dzieje? Wszystko po to, aby zachować i zwolnić pamięć. Problem o którym informuje wielu użytkowników na forum macrumors polega na tym, że funkcja ta w iPhoneach serii 13 nie działa prawidłowo. Zdjęcia zajmują o wiele więcej miejsca niż powinny.

Przykładowo jeden z użytkowników u którego zdjęcia zajmowały do tej pory 1 GB, teraz zajmują 10 GB.

Problem z optymalizacją zdjęć na iOS

Problemy z optymalizacją zdjęć w iPhone 13 | 13 Pro ciekawostki problem z funkcja optymalizacji zdjec, optymalizacja zdjec, iOS 15  Właściciele iPhone 13, 13 Pro i Pro Max narzekają, na działanie funkcji optymalizacji zdjęć. Na czym dokładnie polega problem? miejsce ios15

Twórca wątku na forum MacRumors, po przeniesieniu danych z iPhone 12 Pro Max na iPhone 13 Pro Max, zamiast 67 GB zdjęć otrzymał 232 GB. Gdzie zatem twki problem? Najprawdopodobniej w oprogramowaniu.  Apple jeszcze nie skomentowało tej spraw, ale miejmy nadzieje, że wszystko wróci do normy w jednej z przyszłych aktualizacji.

A czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem? Jeśli tak to dajcie nam koniecznie znać w komentarzach.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top