procent ios16

Procentowy poziom naładowania baterii w iOS 16 nie dla wszystkich

Po wydaniu iOS 16 firma Apple potwierdziła, że ​​iPhony starszej generacji nie będą mogły korzystać z funkcji procentowego poziomu naładowania baterii.

W dokumencie wsparcia zaktualizowanym kilka godzin temu, Apple twierdzi, że nowy wskaźnik procentowy baterii nie jest dostępny w iPhone XR, iPhone 11, iPhone 12 mini i iPhone 13 mini. Apple nie podało dalszych informacji, dlaczego te urządzenia nie będą mogły skorzystać z nowej funkcji.

Procentowy poziom naładowania baterii w iOS 16 nie dla wszystkich ciekawostki procentowy wskaznik baterii w ios 16, iOS 16  Po wydaniu iOS 16 firma Apple potwierdziła, że ​​iPhony starszej generacji nie będą mogły korzystać z funkcji procentowego poziomu naładowania baterii. ios16 procent

Apple w jednej z bet iOS 16 dodało ikonę wyświetlającą procentową wartość baterii. Nowy przełącznik, znajdujący się w Ustawieniach – Bateria, pozwala użytkownikom zawsze widzieć procent baterii bezpośrednio na pasku stanu, bez konieczności przewijania w dół, aby aktywować Centrum sterowania.

Od czasu iPhone’a X (pierwszego smartfona Apple z notchem) użytkownicy prosili firmę o ułatwienie wyświetlania poziomu baterii bezpośrednio na pasku stanu. Jednak ostatnie wdrożenie Apple nie wszystkim przypadło do gustu.

W rzeczywistości, nowa ikona zawiera procent baterii wewnątrz samej ikony, zamiast po lewej stronie. Biała ikona baterii pozostaje wtedy całkowicie pełna do momentu, gdy bateria osiągnie poziom 20 procent lub mniej, w którym to momencie jedna piąta ikony zmienia kolor na czerwony, a reszta ikony staje się półprzezroczysta.

Co o tym myślisz?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top