Procesor Apple A8 w iPadzie mini 4 wydajniejszy od tego w iPhonie 6 polecane, ciekawostki test wydajnościowy iPada mini4, test szybkości iPada mini 4, procesor A8 ipad, ipad mini 4 szybszy od iPhone 6s, iPad mini 4, apple iPad mini 4, Apple iPad  Nie wszystkie układy scalone Apple A8 są tak samo wydajne, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę iPada mini 4. Apple zaimplementowało w nim niemal ten sam układ scalony, który jest obecnie odpowiedzialny za sprawne działanie iPhone'a 6 i 6 Plus, z tym że A8 w mini 4 jest wydajniejszy od układu scalonego ze smartfonów. AppleA8 1300x700

Procesor Apple A8 w iPadzie mini 4 wydajniejszy od tego w iPhonie 6

Nie wszystkie układy scalone Apple A8 są tak samo wydajne, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę iPada mini 4. Apple zaimplementowało w nim niemal ten sam układ scalony, który jest obecnie odpowiedzialny za sprawne działanie iPhone‘a 6 i 6 Plus, z tym że A8 w mini 4 jest wydajniejszy od układu scalonego ze smartfonów.

Portal ArsTechnica ma dostęp do iPada mini 4, co zaowocowało wczesnymi testami wydajności tabletu z Cupertino, którego już teraz mogą kupić zainteresowani konsumenci. Redaktorzy portalu zauważyli, że taktowanie układu scalonego tabletu wynosi 1,5GHz w porównaniu do 1,4GHz z obydwu wariantów iPhone‘a 6. 100 mHz to nie dużo, ale wraz z tą zmianą Apple zaimplementowało 2GB pamięci operacyjnej.

Procesor Apple A8 w iPadzie mini 4 wydajniejszy od tego w iPhonie 6 polecane, ciekawostki test wydajnościowy iPada mini4, test szybkości iPada mini 4, procesor A8 ipad, ipad mini 4 szybszy od iPhone 6s, iPad mini 4, apple iPad mini 4, Apple iPad  Nie wszystkie układy scalone Apple A8 są tak samo wydajne, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę iPada mini 4. Apple zaimplementowało w nim niemal ten sam układ scalony, który jest obecnie odpowiedzialny za sprawne działanie iPhone'a 6 i 6 Plus, z tym że A8 w mini 4 jest wydajniejszy od układu scalonego ze smartfonów. ipadmini 4 benchmark 630x459 480x350

Ostatecznie nie widać sporych różnic w zmianie taktowania z 1,4GHz na 1,5GHz, choć mini 4 jest szybszy od swojego poprzednika o 20%,a porównując go z A8X, okazuje się, że jest wolniejszy o 50%.

Według mnie to jedynie kosmetyczne zmiany, jestem jedynie ciekaw, jak wygląda wydajność układów scalonych Apple A9 i A9X, choć wczesne testy wydajnościowe pokazały, że Apple nadal jest w formie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top