Procesory Intela z serii Kaby Lake jednak znajdą się w tegorocznych MacBookach? ciekawostki nowe Macbooki pro, macbook 2016, MacBook, Apple  Wygląda na to, że źródło bliskie łańcucha dostaw jest pewne, że procesory Intela z serii Kaby Lake zadebiutują wcześniej, niż przypuszczaliśmy, co oznacza, że mogą się znaleźć w najnowszym modelu MacBooka Pro MacBook 1300x700

Procesory Intela z serii Kaby Lake jednak znajdą się w tegorocznych MacBookach?

Wygląda na to, że źródło bliskie łańcucha dostaw jest pewne, że procesory Intela z serii Kaby Lake zadebiutują wcześniej, niż przypuszczaliśmy, co oznacza, że mogą się znaleźć w najnowszym modelu MacBooka Pro.

Początkowo modele procesorów dla laptopów miały pojawić się pod koniec roku razem z tymi dla komputerów stacjonarnych. Jednak pod koniec lipca okazało się, że pierwsze partie nowych produktów znalazły się w rękach Intela i nie są to najmniej wydajne jednostki. Warto nadmienić, że laptopy korzystające z najnowszych procesorów serii U i Y właśnie zaczynają pojawiać się na półkach sklepowych.

Procesory Intela z serii Kaby Lake jednak znajdą się w tegorocznych MacBookach? ciekawostki nowe Macbooki pro, macbook 2016, MacBook, Apple  Wygląda na to, że źródło bliskie łańcucha dostaw jest pewne, że procesory Intela z serii Kaby Lake zadebiutują wcześniej, niż przypuszczaliśmy, co oznacza, że mogą się znaleźć w najnowszym modelu MacBooka Pro proc

Nowa seria bazuje na 14nm procesie litograficznym znanym z procesorów z rodziny Skylake i wspiera USB 3.1 Gen2, które oferuje przesyłanie danych z prędkością 10GB/s. Pierwsza generacja USB 3.1 korzystała z dodatkowego kontrolera, który pozwala na osiągnięcie podobnej prędkości, choć przesył danych w przypadku 12 – calowego MacBooka zatrzymał się na 5GB/s.

Poza tym procesory wspierają również złącze Thunderbolt 3 (przesył danych z prędkością 40GB/s), korzystające z tego samego portu co USB-C (USB 3.1) i nie ma problemów z pracą na dwóch monitorach 4K (60Hz). Ponadto nie zabraknie również wsparcia dla HDMI 2.0 i DisplayPort 1.2, warto wspomnieć, że zintegrowane układu graficzne będą miały podwyższone taktowanie w porównaniu do swoich poprzedników.

Nowe procesory pojawiają się u producentów laptopów parę miesięcy wcześniej przed swoim debiutem, więc wydaje mi się, że jednak Kaby Lake pojawią się w niektórych, tegorocznych MacBookach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top