Producenci akcesoriów sprzedają już etui na 12,9-calowego iPada Air ciekawostki użytkownicy, technologia, strategia, rynek, przecieki, Plotki, mobilność, mini-LEd, Magic Keyboard, iPad, ESR, Ekran, Apple Pencil, Apple, Akcesoria  W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat nowego 12,9-calowego iPada Air, którego premiera jak widać bliża się wielkimi krokami. iPadAir5 1 1300x700

Producenci akcesoriów sprzedają już etui na 12,9-calowego iPada Air

W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat nowego 12,9-calowego iPada Air, którego premiera jak widać bliża się wielkimi krokami.

Jak się okazuje ESR, znany producent akcesoriów dla urządzeń mobilnych, rozpoczął sprzedaż etui przeznaczonego dla iPada Air o przekątnej 12,9 cala, mimo że taki model jeszcze oficjalnie nie istnieje. To wywołało spore zainteresowanie, ponieważ sugeruje to, że Apple może rozszerzyć swoją linię tabletów o większy model.

Producenci akcesoriów sprzedają już etui na 12,9-calowego iPada Air ciekawostki użytkownicy, technologia, strategia, rynek, przecieki, Plotki, mobilność, mini-LEd, Magic Keyboard, iPad, ESR, Ekran, Apple Pencil, Apple, Akcesoria  W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat nowego 12,9-calowego iPada Air, którego premiera jak widać bliża się wielkimi krokami. iPadAir 1

Na platformie Amazon pojawiła się oferta etui, które jest opisane jako przeznaczone dla iPada Air z 2024 roku. Dla porównania, aktualnie dostępne iPady Air mają ekran o przekątnej 10,9 cala. Zwiększenie przekątnej do 12,9 cala oznaczałoby istotny wzrost rozmiaru urządzenia. Grafiki produktu na stronie Amazon pokazują, że etui ma wygląd bardzo podobny do 12,9-calowego iPada Pro, ale z mniejszym wycięciem na aparat, co odpowiada charakterystyce obecnych iPadów Air, wyposażonych jedynie w jedną kamerę bez dodatkowego skanera LiDAR.

To nie jest nowość, że producenci akcesoriów wprowadzają na rynek produkty przed oficjalnym ogłoszeniem urządzeń, na które są przeznaczone. Firmy takie jak ESR często otrzymują wstępne informacje o nowych urządzeniach z dużym wyprzedzeniem, co pozwala im przygotować odpowiednie akcesoria. W przeszłości zdarzyło się, że ESR wprowadzała na rynek etui na nowe modele iPadów na kilka tygodni przed ich oficjalną prezentacją przez Apple.

Plotki i przecieki sugerują, że Apple pracuje nad dwoma nowymi modelami iPada Air, oznaczonymi kodami J507 i J537. Jedna z tych wersji ma oferować większy ekran o przekątnej 12,9 cala. Spekuluje się, że nowa generacja iPada Air 2024 zostanie wyposażona w procesor M2, podczas gdy zaawansowany procesor M3 zostanie przeznaczony dla nowszego modelu iPada Pro.

Dodatkowe informacje z rynku, podane przez Rossa Younga z DSCC i Marka Gurmana z Bloomberg, wskazują, że Apple może zastosować w nowym iPadzie Air technologię ekranu Mini-LED, co zapewniałoby lepszą jakość wyświetlanego obrazu. Gurman przewiduje, że nowe iPady Air i Pro zostaną zaprezentowane w drugim tygodniu maja, wraz z nową wersją klawiatury Magic Keyboard i trzecią generacją Apple Pencil.

Wprowadzenie na rynek iPada Air z większym ekranem otwiera nowe możliwości dla użytkowników, którzy potrzebują większej przestrzeni roboczej, ale równocześnie cenią sobie mobilność urządzenia. Dostępność akcesoriów jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem urządzenia pokazuje, jak dobrze skoordynowane są działania między Apple a producentami akcesoriów, co jest ważne dla utrzymania ciągłości na rynku.

Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 142

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top