s23

Producent etui pokazał, jak będzie wyglądać cała linia Galaxy S23

Bloger Ice Universe opublikował zdjęcia etui stworzonych przez jednego z chińskich producentów smartfonów Samsung Galaxy S23, S23 Pro i S23 Ultra.

Dzięki tym akcesoriom możemy już dziś zobaczyć jak będą wyglądać najnowsze smartfony Samsunga, które powinny zostać zaprezentowane na początku przyszłego roku.

Sądząc po zdjęciach i renderach, smartfony otrzymają jeden projekt, ale będą się różnić rozmiarami i zestawami aparatów.

Producent etui pokazał, jak będzie wyglądać cała linia Galaxy S23 ciekawostki samsung Galaxy S23, Galaxy S23  Bloger Ice Universe opublikował zdjęcia etui stworzonych przez jednego z chińskich producentów smartfonów Samsung Galaxy S23, S23 Pro i S23 Ultra. s1

W komentarzach do postu Ice Universe anonimowe źródło dodało jeszcze kilka zdjęć – pokazują one jeszcze wyraźniej konstrukcję linii Galaxy S23 i widzimy tak, że niektóre modele otrzymają gniazdo audio 3,5 mm. Poprzednich flagowe generacje Galaxy takiego gniazda nie miały.

Producent etui pokazał, jak będzie wyglądać cała linia Galaxy S23 ciekawostki samsung Galaxy S23, Galaxy S23  Bloger Ice Universe opublikował zdjęcia etui stworzonych przez jednego z chińskich producentów smartfonów Samsung Galaxy S23, S23 Pro i S23 Ultra. S2 scaled

Do ogłoszenia Galaxy S23 jest jeszcze dość dużo czasu. Samsung zwykle prezentuje nowe flagowce w lutym, co oznacza, że ​​do prezentacji tej linii pozostały jeszcze około cztery miesiące.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
twitter 1

Za ile Elon Musk kupił Twittera?

Najbogatszy człowiek na świecie został niedawno właścicielem najbardziej wpływowej platformy informacyjnej w sieci. Dlaczego Elon Musk kupił Twittera? Co zmieni się w funkcjach działania aplikacji?

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top