iPhone 13 Pro Max

Producent etui ujawnia nazwę największego z tegorocznych iPhone’ów

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie, które pochodzi od jednego z producentów etui. Etui z bezprzewodowym ładowaniem MagSafe ujawnia i potwierdza nazwę największego z tegorocznych iPhone’ów.

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami największy z tegorocznych smartfonów Apple będzie nazywał się – iPhone 13 Pro Max. Oprócz Maxa w tym roku Apple zaprezentuje światu także: iPhone 13 mini, iPhone 13 i iPhone 13 Pro.

Etui na iPhone 13 Pro Max

Producent etui ujawnia nazwę największego z tegorocznych iPhone’ów ciekawostki iphone 13 pro max wymiary, iphone 13 pro max release date, iphone 13 pro max premiera, iphone 13 pro max kolory, iphone 13 pro max kiedy, iPhone 13 Pro max, etui dla iphone 13 pro max  W sieci pojawiło się nowe zdjęcie, które pochodzi od jednego z producentów etui. Etui z bezprzewodowym ładowaniem MagSafe ujawnia i potwierdza nazwę największego z tegorocznych iPhone’ów. iPhone13 Pro Max
Etui na iPhone 13 Pro Max.

Jeśli chodzi o model Max, to urządzenie otrzyma 6,7-calowy ekran z obsługą adaptacyjnej częstotliwości odświeżania obrazu 120 Hz, 6 GB pamięci RAM, większa baterię, czip A15, ulepszony aparat, modniejsze magnesy MagSafe oraz mniejszy notch.

Prezentacja iPhone 13 ma odbyć się 14 września. Trzy dni później ma rozpocząć się przedsprzedaż, a w piątek 24 września najnowsze iPhone’y pojawią się w sklepach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top