Programiści mają problemy z zarejestrowaniem iPada Pro 9,7" w koncie deweloperskim ciekawostki problem z zalogowanie do dev, iPad Pro, iPad, Apple  Wielu programistów narzeka obecnie na problemy z zarejestrowaniem iPada Pro 9,7? w swoim koncie deweloperskim. iPadPro

Programiści mają problemy z zarejestrowaniem iPada Pro 9,7″ w koncie deweloperskim

Wielu programistów narzeka obecnie na problemy z zarejestrowaniem iPada Pro 9,7? w swoim koncie deweloperskim.

Problem nie jest związany z oprogramowaniem, bo nawet po aktualizacji do iOS 9.3.2 nie są w stanie podpiąć urządzenia do konta.

Programiści mają problemy z zarejestrowaniem iPada Pro 9,7" w koncie deweloperskim ciekawostki problem z zalogowanie do dev, iPad Pro, iPad, Apple  Wielu programistów narzeka obecnie na problemy z zarejestrowaniem iPada Pro 9,7? w swoim koncie deweloperskim. iPad

Wszystko zaczęło się tydzień temu, więc nie można za to winić serwerów Apple. Wygląda na to, że może to być wina poprzednich wersji oprogramowania układowego, ponieważ deweloperzy nie mogli zarejestrować Pro 9,7 – cala, mając iOS 9.3.

To nie jedyny problem, z którym od niedawna boryka się najnowszy tablet w portfolio Apple, po aktualizacji do 9.3.2 niektóre są bezużyteczne, nie wspominając o samoczynnym wyłączaniu się urządzenia. W takiej sytuacji zalecane jest odwiedzenie sklepu stacjonarnego i zgłoszenie problemu.

Macie podobne problemy ze swoim modelem?

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top