Michał21.11.2017
Programy iMyfone dostępne w atrakcyjnych cenach z okazji Święta Dziękczynienia

Firma iMyFone wystartowała właśnie z super promocją z okazji Święta Dziękczynienia i Czarnego Piątku.  Promocja obejmuje następujące aplikacje: iMyFone Umate Pro, iMyFone D-Port Pro, iMyFone TunesMate i iMyFone D-back.

iMyFone Umate Pro

iMyFone Umate Pro to przydatne narzędzie dla osób, które chcą od czasu do czasu zwolnić miejsce na swoim iGadżecie i nie mają Jailbreak. Program oferuje zdecydowanie więcej niż aplikacje z App Store i przede wszystkim działa w przeciwieństwie do nich. Bez wątpienia przyda się nie jednemu użytkownikowi urządzeń mobilnych z nadgryzionym jabłuszkiem, które borykają się z problemem małej ilości wolnej przestrzeni na dane.

Normalna cena aplikacji bez promocji to $49,95 lecz dziś możecie mieć ten program za jedyne $17,97! Link do aplikacji znajdziecie – tutaj.

iMyFone D-Port Pro

Ta aplikacja pozwala w łatwy i szybki sposób wyeksportować konkretne dane (SMSy, kontakty, notatki, zdjęcia, wideo) z naszego iUrządzenia lub kopii zapasowej, także tej dostępnej w iCloud na dysk naszego komputera. Więcej informacji na temat apki znajdziecie na stronie producenta – tutaj.

Normalna cena iMyFone D-Port to $54,95 lecz dziś aplikacja dostępna jest za jedyne $23,97. Link do aplikacji znajdziecie tutaj.

iMyFone TunesMate

Kolejna apka to iMyFone TunesMate. Za pomocą tej aplikacji można szybko i sprawnie przenosić, zarządzać plikami (muzyka, zdjęcia aplikacje, itd) pomiędzy komputerem a iPhone, czy iPad. Całość odbywa się praktycznie przez jedno kliknięcie! Więcej informacji na temat apki znajdziecie na stronie producenta – tutaj.

Normalna cena iMyFone TunesMate to $59,95 lecz dziś aplikacja dostępna jest za jedyne $17,97. Link do aplikacji znajdziecie tutaj.

iMyFone D-back

Ostatnią aplikacją jest iMyFone D-back, czyli apka której głównym zdaniem jest odzyskiwanie usuniętych z iUrządzenia plików, danych. Więcej informacji na temat aplikacji znajdziecie na stronie producenta – tutaj.

Normalna cena iMyFone D-back to $69,95 lecz dziś aplikacja dostępna jest za $29,97. Link do aplikacji znajdziecie – tutaj.

W ramach promocji firma utworzyła także specjalną paczkę 3 programów: iMyFone Umate Pro, iMyFone D-Back i iMyFone TunesMate, które można zakupić w promocyjnej cenie 59,99 dolarów.

UWAGA!

Na koniec warto również wspomnieć o programie iMyFone D-Port iOS Data Exporter, który także został przeceniony i teraz dostępny jest za jedyne 5 dolarów! Więcej na temat tej aplikacji dowiecie się – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz