Project Sandcastle, czyli prawdziwy działający Android na iPhone polecane, ciekawostki Project Sandcastle, Android na iPhone  Zespół programistów Correlium wydał Project Sandcastle, czyli narzędzie umożliwiające instalację prawdziwego Androida na iPhone. Android

Project Sandcastle, czyli prawdziwy działający Android na iPhone

Zespół programistów Correlium wydał Project Sandcastle, czyli narzędzie umożliwiające instalację prawdziwego Androida na iPhone.

Obecnie system Android można zainstalować tylko na urządzeniach iPhone 7, 7 Plus i iPod Touch 7. generacji. Correlium ostrzega, że ??jest to wczesna wersja beta, więc nie do końca wiadomo, jak Android wpłynie na żywotność baterii i wydajność.

Project Sandcastle, czyli prawdziwy działający Android na iPhone polecane, ciekawostki Project Sandcastle, Android na iPhone  Zespół programistów Correlium wydał Project Sandcastle, czyli narzędzie umożliwiające instalację prawdziwego Androida na iPhone. spec2

Wiadomo na pewno, że Bluetooth, kamera, telefon komórkowy i głośniki nie działają. Usługi Google, w tym Play Play, nie są dostępne.

Project Sandcastle, czyli prawdziwy działający Android na iPhone polecane, ciekawostki Project Sandcastle, Android na iPhone  Zespół programistów Correlium wydał Project Sandcastle, czyli narzędzie umożliwiające instalację prawdziwego Androida na iPhone. spec

Przed zainstalowaniem Androida musisz najpierw wykonać jailbreak checkra1n. Android jest zainstalowany na osobnej partycji APFS. Deweloperzy twierdzą, że sekcja iOS pozostanie nietknięta.

Pomimo wszystkich ograniczeń praca Correlium jest dużym osiągnięciem. Jeśli uda im się naprawić błędy i sprawić, że wszystkie komponenty będą działać to, w przyszłości na iPhonie będą mogły zostać zainstalowane dwa niezależne systemy operacyjne: iOS i Android.

Więcej na ten temat znajdziecie – tutaj.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry