Project Sandcastle

Project Sandcastle, czyli prawdziwy działający Android na iPhone

Zespół programistów Correlium wydał Project Sandcastle, czyli narzędzie umożliwiające instalację prawdziwego Androida na iPhone.

Obecnie system Android można zainstalować tylko na urządzeniach iPhone 7, 7 Plus i iPod Touch 7. generacji. Correlium ostrzega, że ??jest to wczesna wersja beta, więc nie do końca wiadomo, jak Android wpłynie na żywotność baterii i wydajność.

Project Sandcastle, czyli prawdziwy działający Android na iPhone polecane, ciekawostki Project Sandcastle, Android na iPhone  Zespół programistów Correlium wydał Project Sandcastle, czyli narzędzie umożliwiające instalację prawdziwego Androida na iPhone. spec2

Wiadomo na pewno, że Bluetooth, kamera, telefon komórkowy i głośniki nie działają. Usługi Google, w tym Play Play, nie są dostępne.

Project Sandcastle, czyli prawdziwy działający Android na iPhone polecane, ciekawostki Project Sandcastle, Android na iPhone  Zespół programistów Correlium wydał Project Sandcastle, czyli narzędzie umożliwiające instalację prawdziwego Androida na iPhone. spec

Przed zainstalowaniem Androida musisz najpierw wykonać jailbreak checkra1n. Android jest zainstalowany na osobnej partycji APFS. Deweloperzy twierdzą, że sekcja iOS pozostanie nietknięta.

Pomimo wszystkich ograniczeń praca Correlium jest dużym osiągnięciem. Jeśli uda im się naprawić błędy i sprawić, że wszystkie komponenty będą działać to, w przyszłości na iPhonie będą mogły zostać zainstalowane dwa niezależne systemy operacyjne: iOS i Android.

Więcej na ten temat znajdziecie – tutaj.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top