Projekt Apple Card powstał już 15 lat temu. Dlaczego zatem karta nie została wprowadzona na rynek szybciej? polecane, ciekawostki karta apple, apple card, Apple  Apple jak wiemy pracuje jednocześnie nad wieloma projektami. Niektóre z nich wprowadzane są w życie szybciej jedne później. Tak było w przypadku Apple Card. AppleCard

Projekt Apple Card powstał już 15 lat temu. Dlaczego zatem karta nie została wprowadzona na rynek szybciej?

Apple jak wiemy pracuje jednocześnie nad wieloma projektami. Niektóre z nich wprowadzane są w życie szybciej jedne później. Tak było w przypadku Apple Card.

Projekt Apple Card powstał już 15 lat temu. Dlaczego zatem nie został wdrożony szybciej? Tylko dopiero teraz? Powodem była niezdolność firmy do zapewnienia karty wszystkim użytkownikom z powodu rygorystycznych wymagań banków, z którymi prowadzone były negocjacje. Dzisiaj jest inaczej.

Projekt Apple Card powstał już 15 lat temu. Dlaczego zatem karta nie została wprowadzona na rynek szybciej? polecane, ciekawostki karta apple, apple card, Apple  Apple jak wiemy pracuje jednocześnie nad wieloma projektami. Niektóre z nich wprowadzane są w życie szybciej jedne później. Tak było w przypadku Apple Card. AppleCard 2 650x350

W przypadku karty Apple z roku 2019 jest to zupełnie inna sytuacja. Po negocjacjach z Goldman Sachs udało się Apple wynegocjować, że nawet ci, którym prawdopodobnie odmówi się założenie karty w zwykłych bankach, to będą oni mogli uzyskać kartę Apple, choć z niewielkim limitem kredytowym.

Uzyskanie zgody dla większości osób składających wniosek o kartę był dla Apple sprawą pierwszorzędnej wagi. Apple chce aby ich karta była dostępna tak jak iPhone, iPad i Mac. Dla każdego. I to jest naprawdę świetne. Teraz prawie każdy obywatel USA mający powyżej 21 lat może po prostu zamówić i odebrać kartę Apple Card bez konieczności odwiedzania biur bankowych, zbierania dokumentów do zatwierdzenia, a ponadto złożenia depozytu na rachunku, aby przekonać bank o wypłacalności.

To prawdziwa innowacja, na którą wszyscy czekali.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry