Promocja Świąteczna w iWALK Polska! Zgarnij Extra Prezenty + Kupony Rabatowe! ciekawostki prezent, pormocje, iwalk Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szukamy prezentów dla siebie i najbliższych. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentów lub nie macie pomysłu co kupić, to koniecznie musicie zobaczyć Świąteczną Akcję Promocyjną w iWALK Polska! iwalk promo

Promocja Świąteczna w iWALK Polska! Zgarnij Extra Prezenty + Kupony Rabatowe!

Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szukamy prezentów dla siebie i najbliższych. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentów lub nie macie pomysłu co kupić, to koniecznie musicie zobaczyć Świąteczną Akcję Promocyjną w iWALK Polska!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia iWALK Polska przygotował dwie wyjątkowe akcje promocyjne, w których możecie otrzymać niezwykłe prezenty oraz skorzystać ze specjalnych kuponów rabatowych!

Promocja Świąteczna – Zgarnij Extra Prezenty!

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej należy dokonać zakupu dowolnego produktu lub produktów w sklepie iWALK Polska. Akcja będzie trwała od 07.12.2020 do 03.01.2021. W każdym tygodniu akcji (w sumie będą 4 tygodnie) iWALK będzie wybierać jednego zwycięzcę, który otrzyma Extra Prezent! Będą to naprawdę wyjątkowe i wartościowe prezenty! Listę Extra Prezentów do zdobycia możecie zobaczyć poniżej.

1. Ładowarka bezprzewodowa iWALK Scorpion Pad Jet w kolorze czarnym z wbudowanym aktywnym układem chłodzenia i czujnikiem zmierzchu.

Promocja Świąteczna w iWALK Polska! Zgarnij Extra Prezenty + Kupony Rabatowe! ciekawostki prezent, pormocje, iwalk Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szukamy prezentów dla siebie i najbliższych. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentów lub nie macie pomysłu co kupić, to koniecznie musicie zobaczyć Świąteczną Akcję Promocyjną w iWALK Polska! nr 1 Promocja Świąteczna w iWALK Polska! Zgarnij Extra Prezenty + Kupony Rabatowe! ciekawostki prezent, pormocje, iwalk Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szukamy prezentów dla siebie i najbliższych. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentów lub nie macie pomysłu co kupić, to koniecznie musicie zobaczyć Świąteczną Akcję Promocyjną w iWALK Polska! nr1 2 Promocja Świąteczna w iWALK Polska! Zgarnij Extra Prezenty + Kupony Rabatowe! ciekawostki prezent, pormocje, iwalk Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szukamy prezentów dla siebie i najbliższych. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentów lub nie macie pomysłu co kupić, to koniecznie musicie zobaczyć Świąteczną Akcję Promocyjną w iWALK Polska! nr1 3 Promocja Świąteczna w iWALK Polska! Zgarnij Extra Prezenty + Kupony Rabatowe! ciekawostki prezent, pormocje, iwalk Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szukamy prezentów dla siebie i najbliższych. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentów lub nie macie pomysłu co kupić, to koniecznie musicie zobaczyć Świąteczną Akcję Promocyjną w iWALK Polska! nr1 4

2. Słuchawki bezprzewodowe iWALK Amour Air Duo w kolorze czarnym z wbudowanem układem TWS (True Wireless Stereo) oraz Bluetooth 5.0.

Promocja Świąteczna w iWALK Polska! Zgarnij Extra Prezenty + Kupony Rabatowe! ciekawostki prezent, pormocje, iwalk Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szukamy prezentów dla siebie i najbliższych. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentów lub nie macie pomysłu co kupić, to koniecznie musicie zobaczyć Świąteczną Akcję Promocyjną w iWALK Polska! nr2 1 Promocja Świąteczna w iWALK Polska! Zgarnij Extra Prezenty + Kupony Rabatowe! ciekawostki prezent, pormocje, iwalk Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szukamy prezentów dla siebie i najbliższych. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentów lub nie macie pomysłu co kupić, to koniecznie musicie zobaczyć Świąteczną Akcję Promocyjną w iWALK Polska! nr2 2 Promocja Świąteczna w iWALK Polska! Zgarnij Extra Prezenty + Kupony Rabatowe! ciekawostki prezent, pormocje, iwalk Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szukamy prezentów dla siebie i najbliższych. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentów lub nie macie pomysłu co kupić, to koniecznie musicie zobaczyć Świąteczną Akcję Promocyjną w iWALK Polska! nr2 3 Promocja Świąteczna w iWALK Polska! Zgarnij Extra Prezenty + Kupony Rabatowe! ciekawostki prezent, pormocje, iwalk Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szukamy prezentów dla siebie i najbliższych. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentów lub nie macie pomysłu co kupić, to koniecznie musicie zobaczyć Świąteczną Akcję Promocyjną w iWALK Polska! nr2 4

3. Ładowarka bezprzewodowa iWALK Scorpion Pad Jet Stand w kolorze czarnym z wbudowanym aktywnym układem chłodzenia i czujnikiem zmierzchu.

Promocja Świąteczna w iWALK Polska! Zgarnij Extra Prezenty + Kupony Rabatowe! ciekawostki prezent, pormocje, iwalk Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szukamy prezentów dla siebie i najbliższych. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentów lub nie macie pomysłu co kupić, to koniecznie musicie zobaczyć Świąteczną Akcję Promocyjną w iWALK Polska! nr3 1 Promocja Świąteczna w iWALK Polska! Zgarnij Extra Prezenty + Kupony Rabatowe! ciekawostki prezent, pormocje, iwalk Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szukamy prezentów dla siebie i najbliższych. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentów lub nie macie pomysłu co kupić, to koniecznie musicie zobaczyć Świąteczną Akcję Promocyjną w iWALK Polska! nr3 2 Promocja Świąteczna w iWALK Polska! Zgarnij Extra Prezenty + Kupony Rabatowe! ciekawostki prezent, pormocje, iwalk Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szukamy prezentów dla siebie i najbliższych. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentów lub nie macie pomysłu co kupić, to koniecznie musicie zobaczyć Świąteczną Akcję Promocyjną w iWALK Polska! nr3 3 Promocja Świąteczna w iWALK Polska! Zgarnij Extra Prezenty + Kupony Rabatowe! ciekawostki prezent, pormocje, iwalk Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szukamy prezentów dla siebie i najbliższych. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentów lub nie macie pomysłu co kupić, to koniecznie musicie zobaczyć Świąteczną Akcję Promocyjną w iWALK Polska! nr3 4

4. Kompaktowy powerbank iWALK Link Me 10000 w kolorze białym z wbudowanym kablem USB-C (Type-C) o pojemności 9000 mAh.

Promocja Świąteczna w iWALK Polska! Zgarnij Extra Prezenty + Kupony Rabatowe! ciekawostki prezent, pormocje, iwalk Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szukamy prezentów dla siebie i najbliższych. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentów lub nie macie pomysłu co kupić, to koniecznie musicie zobaczyć Świąteczną Akcję Promocyjną w iWALK Polska! nr4 1 Promocja Świąteczna w iWALK Polska! Zgarnij Extra Prezenty + Kupony Rabatowe! ciekawostki prezent, pormocje, iwalk Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szukamy prezentów dla siebie i najbliższych. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentów lub nie macie pomysłu co kupić, to koniecznie musicie zobaczyć Świąteczną Akcję Promocyjną w iWALK Polska! nr4 2 Promocja Świąteczna w iWALK Polska! Zgarnij Extra Prezenty + Kupony Rabatowe! ciekawostki prezent, pormocje, iwalk Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szukamy prezentów dla siebie i najbliższych. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentów lub nie macie pomysłu co kupić, to koniecznie musicie zobaczyć Świąteczną Akcję Promocyjną w iWALK Polska! nr4 3 Promocja Świąteczna w iWALK Polska! Zgarnij Extra Prezenty + Kupony Rabatowe! ciekawostki prezent, pormocje, iwalk Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szukamy prezentów dla siebie i najbliższych. Jeżeli jeszcze nie kupiliście prezentów lub nie macie pomysłu co kupić, to koniecznie musicie zobaczyć Świąteczną Akcję Promocyjną w iWALK Polska! nr4 4

Pozostali uczestnicy, którzy wezmą udział w akcji otrzymają do każdego zamówienia Prezent Niespodziankę! Jaki to będzie prezent? Tego dystrybutor marki iWALK nie podał na swojej stronie. Musicie kupić dowolny produkt, żeby przekonać się co otrzymacie w prezencie.

Promocja Świąteczna – Specjalne Kupony Rabatowe!

To nie wszystko co iWALK przygotował na Święta Bożego Narodzenia! Podczas akcji promocyjnej na stronie iWALK oraz w kanałach social media (Facebook, Twitter) będą pojawiały się Specjalne Kupony Rabatowe! Dzięki specjalnym kuponom będziecie mogli kupić wybrane produkty iWALK z rabatem wynoszącym od 10% do nawet 50%! Wystarczy, że podczas składania zamówienia użyjecie kuponu rabatowego, dzięki któremu kupicie wybrany przez siebie produkt lub produkty w znacznie niższej cenie.

Podsumowanie

W tym roku iWALK Polska zaskakuje wszystkich swoimi promocjami! W grudniowych przedświątecznych promocjach możecie zgarnąć Extra Prezent oraz kupić wybrany produkt lub produkty marki iWALK w znacznie niższych cenach, dzięki Specjalnym Kuponom Rabatowym. Do tego, jeżeli nie upolujecie wyjątkowego prezentu, to i tak otrzymacie Prezent Niespodziankę. Gorąco polecamy nowe promocje w iWALK Polska!

Więcej informacji na temat Świątecznej Akcji Promocyjnej znajdziecie na stronie – iWALK Polska.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry