Promocje Black Week i Black Friday 2021 w iWALK Polska - 10 dni rewelacyjnych promocji! ciekawostki Promocje, iwalk  Kto z nas nie lubi promocji? Chyba nie znajdzie się taka osoba. Prawda? Mamy dziś dla Was naprawdę coś Extra. Pojawiły się świetne promocje Black Week i Black Friday na produkty marki iWALK w bardzo atrakcyjnych cenach! blog blackweek blackfriday 1300x700

Promocje Black Week i Black Friday 2021 w iWALK Polska – 10 dni rewelacyjnych promocji!

Kto z nas nie lubi promocji? Chyba nie znajdzie się taka osoba. Prawda? Mamy dziś dla Was naprawdę coś Extra. Pojawiły się świetne promocje Black Week i Black Friday na produkty marki iWALK w bardzo atrakcyjnych cenach!

Promocje Black Week i Black Friday 2021 w iWALK Polska - 10 dni rewelacyjnych promocji! ciekawostki Promocje, iwalk  Kto z nas nie lubi promocji? Chyba nie znajdzie się taka osoba. Prawda? Mamy dziś dla Was naprawdę coś Extra. Pojawiły się świetne promocje Black Week i Black Friday na produkty marki iWALK w bardzo atrakcyjnych cenach! blog blackweek

Pod koniec ubiegłego tygodnia ruszyły promocje Black Week i Black Friday 2021 w sklepie iWALK Polska. Codziennie od 19 listopada do 28 listopada będą pojawiały się rabaty na wybrane produkty marki iWALK. Każdego dnia będą objęte promocją różne kategorie produktów. Przykładowo pierwszego dnia będą przecenione wszystkie powerbanki, drugiego dnia będziecie mogli nabyć taniej ładowarki, trzeciego dnia znajdziecie rabaty na kable i tak aż do końca promocji. O ile będą obniżone ceny produktów? Produkty iWALK w tym czasie będą przecenione o 20%, 30%, 40%, a nawet aż o 50%!

Promocje Black Week i Black Friday 2021 w iWALK Polska - 10 dni rewelacyjnych promocji! ciekawostki Promocje, iwalk  Kto z nas nie lubi promocji? Chyba nie znajdzie się taka osoba. Prawda? Mamy dziś dla Was naprawdę coś Extra. Pojawiły się świetne promocje Black Week i Black Friday na produkty marki iWALK w bardzo atrakcyjnych cenach! blog blackfriday

Najlepsze promocje rozpoczną się w Czarny Piątek – Black Friday. Przez trzy dni od 26 listopada do 28 listopada pojawią się Mega Rabaty na wybrane produkty marki iWALK. Czego możemy się spodziewać? Produkty iWALK będą przecenione aż o 30%, 40%, 50%, a nawet 80%! Gorąco polecamy!

Rabaty na produkty będą pojawiały się w ciągu trzech dni, dlatego warto będzie odwiedzić sklep internetowy iWALK.pl kilka razy każdego dnia lub śledzić na bieżąco kanały social media iWALK Polska, na których na bieżąco są zamieszczane informacje o aktualnych promocjach.

Więcej informacji na temat akcji promocyjnych Black Week i Black Friday 2021 w iWALK Polska znajdziecie na stronie – iWALK.pl.

Aktualne promocje Black Week i Black Friday 2021 w iWALK Polska – Zobacz aktualne promocje.

Z artykułu dostępnego na stronie iWALK Polska dowiedzieliśmy się także, że w dniu 29 listopada pojawi się akcja promocyjna Cyber Monday 2021, czyli promocje na Cybernetyczny Poniedziałek. Niestety nie wiemy jakie promocje pojawią się tego dnia w iWALK Polska. Najlepszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie strony iWALK Polska w Cyber Poniedziałek.

Kilka słów na temat marki iWALK

iWALK Polska to sklep z markowymi akcesoriami klasy Premium do urządzeń Apple i Android. Znajdziecie w nim powerbanki z wbudowanymi portami, z wbudowanymi kablami, z ładowaniem bezprzewodowym, z wyświetlaczami LCD, z szybkim ładowaniem Power Delivery (PD) oraz Quick Charge (QC), ładowarki sieciowe, samochodowe, wieloportowe, z ładowaniem bezprzewodowym, z aktywnym układem chłodzenia oraz z szybkim ładowaniem PD i QC, kable wyposażone w złącza Lightning, USB-C (Type-C), Micro USB oraz USB-A. W ofercie sklepu dostępne są również produkty audio takie jak słuchawki bezprzewodowe, głośniki bezprzewodowe oraz wiele innych interesujących produktów: wytrzymałe obudowy z wbudowanym power bankiem, uchwyty samochodowe wyposażone w ładowanie bezprzewodowe, etui ochronne oraz szkła hartowane idealnie dopasowane do smartfonów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top