iwalk 2

Promocje Black Weeks i Black Friday 2023 w iWALK Polska! – Nawet do 80% taniej!

Kto z nas nie uwielbia okazji? Trudno znaleźć taką osobę. Prawda? Dlatego dziś mamy coś naprawdę wyjątkowego dla Was. Zapraszamy!

W iWALK Polska właśnie wystartowały niesamowite promocje z okazji Black Weeks i Black Friday na produkty marki iWALK, dostępne w atrakcyjnych cenach!

Wyjątkowe promocje Black Weeks i Black Friday 2023 potrwają od 11 listopada aż do końca miesiąca. Wszystkie produkty marki iWALK zostały znacząco przecenione. W ofercie znajdziecie powerbanki, ładowarki bezprzewodowe, wieloportowe, sieciowe, samochodowe, kable, słuchawki bezprzewodowe, głośniki bluetooth, oraz inne akcesoria dedykowane smartfonom i tabletom.

Ile można zaoszczędzić podczas tej wyjątkowej promocji?

Promocje Black Weeks i Black Friday 2023 w iWALK Polska! - Nawet do 80% taniej! ciekawostki walk polska, iwalk, czarny piątek  Kto z nas nie uwielbia okazji? Trudno znaleźć taką osobę. Prawda? Dlatego dziś mamy coś naprawdę wyjątkowego dla Was. Zapraszamy! iwalk4

Produkty iWALK zostały przecenione o 40%, 50%, a w niektórych przypadkach nawet aż o 80%! Więcej szczegółów na temat Black Weeks i Black Friday 2023 w iWALK Polska znajdziecie na oficjalnej stronie producenta – iwalk.pl. Jesteśmy pewni, że warto skorzystać z tych fantastycznych okazji.

Poznajcie bliżej markę iWALK – iWALK Polska to sklep oferujący markowe akcesoria klasy premium dedykowane urządzeniom Apple i Android. W asortymencie znajdziecie powerbanki z wbudowanymi portami, zintegrowanymi kablami, funkcją ładowania bezprzewodowego, wyposażone w wyświetlacze LCD, obsługujące szybkie ładowanie Power Delivery (PD) oraz Quick Charge (QC).

Ponadto, dostępne są ładowarki sieciowe, samochodowe, wieloportowe, z funkcją ładowania bezprzewodowego, aktywnym układem chłodzenia, oraz obsługujące szybkie ładowanie PD i QC. W ofercie znajdują się również kable z złączami Lightning, USB-C (Type-C), Micro USB oraz USB-A. Sklep proponuje dodatkowo produkty audio, takie jak słuchawki bezprzewodowe, głośniki bezprzewodowe, a także wiele innych ciekawych produktów, takich jak trwałe etui z wbudowanym powerbankiem, uchwyty samochodowe z funkcją ładowania bezprzewodowego, ochronne etui oraz szkła hartowane idealnie dopasowane do smartfonów.

Podsumowując: Promocje Black Weeks i Black Friday 2023 w iWALK Polska to wyjątkowa okazja dla miłośników technologii i akcesoriów. Od 11 listopada do końca miesiąca, produkty marki iWALK, w tym powerbanki, ładowarki, słuchawki bezprzewodowe, i inne, są dostępne z dużymi rabatami – do 80%. To idealny moment, by zaopatrzyć się w wysokiej jakości akcesoria dla urządzeń Apple i Android w atrakcyjnych cenach. Więcej informacji znajduje się na stronie iwalk.pl.

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 166

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top