ProRaw, nowy film pokazuje moc nowego formatu Apple polecane, ciekawostki Wideo, ProRAW, iOS 14.3, Apple  Pierwsza wersja beta iOS 14.3 o której możecie przeczytać klikając w to miejsce wprowadza wsparcie dla ProRAW w iPhone 12 Pro / 12 Pro Max.
 ProRaw

ProRaw, nowy film pokazuje moc nowego formatu Apple

Pierwsza wersja beta iOS 14.3 o której możecie przeczytać klikając w to miejsce wprowadza wsparcie dla ProRAW w iPhone 12 Pro / 12 Pro Max.

ProRAW łączy w sobie możliwości edycyjne standardowego formatu RAW z wykorzystaniem fotografii obliczeniowej, takiej jak tryb nocny. Wyniki jak zobaczycie poniżej są naprawdę imponujące.

Na filmie Matt Birchler porównuje zdjęcia wykonane w nowym formacie ProRAW, z innymi, które wykonane zostały w standardowym formacie RAW. Do wykonania zdjęć użyta została aplikacja Halide.

Co Wy na to?! Jeśli chodzi o iOS 14.3, to niestety nie wiadomo, kiedy nastąpi oficjalna premiera oprogramowania z ProRaw, ale zapowiada się, że będzie to najlepsza funkcja, która pojawi się w nowej aktualizacji. Oczywiście gdy tylko aktualizacja się pojawi damy Wam znać.

Pozostałe informacje

MacBook z czipem M1

Najnowsze systemy Apple

Beta testy

iOS 14 ? Sztuczki i triki

Opis nowych funkcji iOS 14

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry