ProtonMail, czyli szyfrowana skrzynka e-mail na iPhone i iPad polecane, gry-i-aplikacje Youtube, Wideo, szyfrowany email na iPhone, szyfrowanie email na iPhone, szyfrowana skrzynka email, ProtonMail, iPad, AppStore, App Store  ProtonMail to bardzo ciekawa aplikacja dla wszystkich osób, szukających prostej w obsłudze i bezpiecznej aplikacji pocztowej na iPhone i iPad. protonmail

ProtonMail, czyli szyfrowana skrzynka e-mail na iPhone i iPad

ProtonMail to bardzo ciekawa aplikacja dla wszystkich osób, szukających prostej w obsłudze i bezpiecznej aplikacji pocztowej na iPhone i iPad.

Zasada działania ProtonMail jest bardzo prosta. Aplikacja szyfruje i zabezpiecza przed dostaniem się w niepowołane ręce wszystkie wysłane wiadomości e-mail, zarówno te do użytkowników ProtonMail jak i innych klientów pocztowych.

ProtonMail, czyli szyfrowana skrzynka e-mail na iPhone i iPad polecane, gry-i-aplikacje Youtube, Wideo, szyfrowany email na iPhone, szyfrowanie email na iPhone, szyfrowana skrzynka email, ProtonMail, iPad, AppStore, App Store  ProtonMail to bardzo ciekawa aplikacja dla wszystkich osób, szukających prostej w obsłudze i bezpiecznej aplikacji pocztowej na iPhone i iPad. Zrzut ekranu 2016 03 20 o 20.31.59

Wiadomości wysyłane pomiędzy użytkownikami aplikacji szyfrowane są domyślnie, natomiast jeśli chcemy wysłać wiadomość do innej aplikacji, to trzeba użyć funkcji kodowania i ustawić specjalne hasło. Odbiorca nie zobaczy treści, a otrzyma specjalny link do zakodowanej wiadomości.

Na koniec warto dodać, że do szyfrowania wiadomości firma korzysta z technologii AES, RSA i OpenPGR, a serwery aplikacji znajdują się w Szwajcarii.

Aplikacja dostępna jest w App Store za darmo.

[app 979659905]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry