Prototyp bezprzewodowej ładowarki magnetycznej Apple pokazany na wideo polecane, ciekawostki Wideo, iPhone 12, bezprzewodowej ładowarki magnetycznej Apple, Apple  Do sieci za sprawą użytkownika @JordanKahn trafiło krótkie wideo na którym możemy zobaczyć prototyp najprawdopodobniej przeznaczonej dla iPhone 12 bezprzewodowej ładowarki magnetycznej firmy Apple. ladowarka

Prototyp bezprzewodowej ładowarki magnetycznej Apple pokazany na wideo

Do sieci za sprawą użytkownika @JordanKahn trafiło krótkie wideo na którym możemy zobaczyć prototyp najprawdopodobniej przeznaczonej dla iPhone 12 bezprzewodowej ładowarki magnetycznej firmy Apple.

Nie jest jasne, czy moduł ładowania pokazany na filmie jest prototypem przyszłego produktu Apple, czy też rozwinięciem, które firma dostarczy zewnętrznym producentom akcesoriów w ramach swojego programu MFi.

Wymiary podstawki ładującej pokazanej na tym filmie są takie same jak wymiary pierścienia magnesów przedstawionego w renderach umieszczone w obudowie iPhone 12.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry