Prototyp Moto X (2016) z wyświetlaczem Shattershield ciekawostki Motorola, Moto X 2016, Moto X (2016) z wyświetlaczem Shattershield, 2016  Ostatnio pojawiło się wiele informacji, związanych z tegoroczną odsłoną Moto X, choć najpierw pojawiły się jedynie grafiki prasowe, a ostatnio komuś udało się zrobić zdjęcie nietłukącego się ekranu. moto 1

Prototyp Moto X (2016) z wyświetlaczem Shattershield

Ostatnio pojawiło się wiele informacji, związanych z tegoroczną odsłoną Moto X, choć najpierw pojawiły się jedynie grafiki prasowe, a ostatnio komuś udało się zrobić zdjęcie nietłukącego się ekranu.

Jego zastosowanie rozpoczęło się w ubiegłym roku, dzięki debiutowi Moto X Force, ale w tym roku sztandarowy model Lenovo również go trzyma. Ekran AMOLED ma 5,5 – calową przekątną i na pewno jest wykonany w ten sam sposób, co wyświetlacz X Force/Droid Turbo.

Prototyp Moto X (2016) z wyświetlaczem Shattershield ciekawostki Motorola, Moto X 2016, Moto X (2016) z wyświetlaczem Shattershield, 2016  Ostatnio pojawiło się wiele informacji, związanych z tegoroczną odsłoną Moto X, choć najpierw pojawiły się jedynie grafiki prasowe, a ostatnio komuś udało się zrobić zdjęcie nietłukącego się ekranu. Screenshot 2016 05 12 at 10.27.17

Na fotografii widać również fizyczny przycisk początek, który jest również czytnikiem linii papilarnych i wygląda tak samo, jak ten z tegorocznej Moto G. Nad ekranem widać również dwa wycięcia, a jedno z nich powinno być diodą doświetlającą przedni aparat, co można dostrzec w Moto X Style. Ponadto logo Moto nadal jest obecne, ale to wszystko.

Sprzęt jest w stanie wykorzystać fabrycznie przygotowane przez Lenovo moduły, który będą doczepiane z tyłu. Pamiętacie Projekt Ara? To jedyna część, której Lenovo nie przejęło podczas wykupienia Motoroli od Google.

Prototyp Moto X (2016) z wyświetlaczem Shattershield ciekawostki Motorola, Moto X 2016, Moto X (2016) z wyświetlaczem Shattershield, 2016  Ostatnio pojawiło się wiele informacji, związanych z tegoroczną odsłoną Moto X, choć najpierw pojawiły się jedynie grafiki prasowe, a ostatnio komuś udało się zrobić zdjęcie nietłukącego się ekranu. Screenshot 2016 05 12 at 10.27.30

Moto X (2016) zadebiutuje z 5,5 – calowym ekranem AMOLED, układem scalonym Snapdragon 820,3 lub 4GB pamięci operacyjnej, 13MPix aparatem głównym z optyczną stabilizacją obrazu i niewymienną baterią o pojemności zaledwie 2600mAh (wszystko z powodu grubości, wynoszącej 5,2 mm).

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry